Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] buxdeposit.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] buxdeposit.com (/Temat-NOWY-buxdeposit-com-26045)

Strony: 1 2 3 4 5


- marco999 - 19-03-2009 10:22

Ale się walnołem :cry:
CLICKING THIS LINK WILL RESET YOUR ACCOUNT BALANCE TO ZERO


- Sniechu - 19-03-2009 14:50

Oho, czyżby kolejny bug? :mrgreen:

Your Referral Statistics
Total Referrals (view) 26
# of Referral Website Visits 161

Dodam tylko, jeśli ktoś by nie wiedział, że limit poleconych dla standard to 25. Jak widać ja mam 26 i wszystkie ich kliki są zaliczone. :mrgreen:


- Boro! - 19-03-2009 14:55

Sniechu, tylko się nie zdziw jak dostaniesz bana :-|


- Sniechu - 19-03-2009 15:19

Raczej nie dostanę, napisałem już temat na forum, jak chce to niech mi usunie jednego, najlepiej nieaktywnego. :-P
Dzisiaj powinienem już wypłacać kasę, więc zobaczymy, czy płaci INSTANT. Podoba mi się ten bux. :-|
Wydaje mi się, że admin założy sieć buxów tak jak GPTNetworks, wystarczy spojrzeć na nazwę forum (BuxNetworks). Z jednej strony to dobrze, widać, że wkłada w to dużo pracy, skrypt jest nam znany, ale przerobił grafikę i wprowadził kilka nowych rzeczy. Z drugiej strony im więcej buxów na jednego admina tym gorzej, widać to po GPTNetworks. :roll:

EDIT: http://www.buxdeposit.com/forum/index.php?showtopic=5

Admin napisał, że zwiększy limit poleconych do 50!!!


- Damien - 19-03-2009 15:24

Hmm to może dodaj do refbacku a ja się bym zapisał Tongue i może wyklikam i wieksza wypłatka będzie?


- Sniechu - 19-03-2009 15:30

lolaszek, nie zależy mi na 5 klikach, mam 27 poleconych i oni dostatecznie dobrze klikają. :idea:
Za to jak zapiszesz się w refbacku kasper93 to na pewno się ucieszy, bo wtedy jest większa szansa, że uda mu się coś wypłacić. :-)


- kasper93 - 19-03-2009 16:04

Zapraszam @lolaszek :-D

GRATULUJE WYPŁATY SNIECHU:-)

Pozdro


- Sniechu - 19-03-2009 20:37

kasper93 napisał(a):GRATULUJE WYPŁATY SNIECHU:-)

Dzięki wielkie. :-P

Raz kozie śmierć, zainwestowałem 15$ w 50 refków i wiem, że było to głupie, ale lubię ryzyko. Nie mówcie mi, że to hazard, bo kasa, którą zainwestowałem nie była tak naprawdę moja tylko wyklikana w buxach, nie inwestowałem w ten biznes nic od siebie z real świata. :-P

Myślę, że może mi się to zwrócić, jak na razie mam problem z dodaniem tych poleconych, ale myślę, że admin szybko to załatwi. :-)


- Boro! - 19-03-2009 20:42

hmm. Bux długo nie pociągnie przy takich warunkach ;-) A do tego admin sprzedaje ref na zawsze po 0.3$ :?:

Ale nie krytykuje Cię bo ja też zainwestowałem przed chwilą :mrgreen: :mrgreen:


- Sniechu - 19-03-2009 20:47

Cytat:hmm. Bux długo nie pociągnie przy takich warunkach ;-) A do tego admin sprzedaje ref na zawsze po 0.3$ :?:

Czepiasz się szczegółów, jest ryzyko jest zabawa! :mrgreen:

Boro! napisał(a):Ale nie krytykuje Cię bo ja też zainwestowałem przed chwilą :mrgreen: :mrgreen:

Mniej niż ja nie mogłeś zainwestować, bo się nie da, więc obstawiam, że tyle samo? :-P