Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finowo.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Finowo.pl (/Temat-Finowo-pl-25994)

Strony: 1 2 3 4 5


- mattys5 - 02-04-2009 15:23

no nawet konkurs zrobili kto najwiecej punktow zdobedzie :-D


- Krygierol - 03-04-2009 12:22

Co za paranoja z tym programem. Po zażądaniu drugiej wypłaty, zostało skasowane moje konto bez żadnego poinformowania mnie o tym fakcie. Kiedy sam napisałem prośbę o podanie przyczyny jego usunięcia to powodem było to, że został złamany punkt regulaminu mówiący o tym, iż kod bannera za 0.5 punktu musi być umieszczony w widocznym miejscu na stronie bez konieczności jej przewijania. Dziś dowiaduje się, że właśnie ten sam banner został usunięty z programu i że jest tylko jeden za 1 punkt, który można umieszczać wszędzie. Całe zajście miało miejsce w ciągu nie całego tygodnia. Ten program jak dla mnie to jeden wielki przekręt podobnie jak CPM Profit.


- koli - 03-04-2009 14:58

a CPM Profit dlaczego ??


- Krygierol - 03-04-2009 15:01

CPM Profit na początku akceptował wszystkie strony, a potem zabierał akceptację firm GetPaid. Z tego powodu mam uzbierane ok. 15 zł, których nie mogę wypłacić, bo minimum jest 30.


- mattys5 - 11-04-2009 19:39

dla mnie finowo.pl to scam ;]
napisalem na forum ze dzis zlecilem wyplate i czekam na nią.. jak dostane to poinformuje..

patrze po godzinie.. a forum nie ma :shock:


- JereManU - 11-04-2009 19:39

mattys5, na jakim forum o tym napisales? ;>


- Boro! - 11-04-2009 19:40

Na tym co go nie ma :->


- mattys5 - 11-04-2009 19:43

na forum finowo ;]

a dokladnie to bylo cale forum E-zarabiaj.com :roll:
wiec watpie bym dostal moje 10 zl a tym bardziej nikt nie dostanie kasy z konkursu aktywnosci :chytry:
admin widac znowu oszukal sporo ludzi :cry:


- Boro! - 11-04-2009 19:44

A przecież to chyba ten sam admin co z UnoBux'a :-?


- mattys5 - 11-04-2009 19:45

Boro! napisał(a):A przecież to chyba ten sam admin co z UnoBux'a :-?

to jest grupfincash czy jakos tak..
na tym forum tez jest zapisany bo napisal do kilku osob o wymiane kasy z PP na mbank ;]