Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś pewnego :> - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Coś pewnego :> (/Temat-Cos-pewnego-gt-25981)

Strony: 1 2 3


- Sniechu - 09-03-2009 21:50

No nie wiem, jeśli chodzi o jakieś zagraniczne PTC, a masz możliwość rozreklamowania tego w taki sposób, żeby złapać trochę poleconych to polecam GetPaidFastToday. Klikam tam od kilku dni i samotnie powinienem w niedługim (jak na PTC) czasie dobrnąć do minimum. Wypłaty są automatyczne, więc nie będę się martwił o kasę. :-P


- mala1969 - 09-03-2009 21:51

Nie o ten podpis chodziło.Miał inne linki w podpisie ,ale usunął i nie zdążyłeś zauważyć :mrgreen:


- Sniechu - 09-03-2009 21:54

Aha. :-)
Ważne, że odpowiedziałem już na post JereManU, mogę polecić tylko tą jedną firmę PTC, bo ma automatyczne wypłaty, myślę, że wiedzą na temat PTC i także polskich firm JereManU bije mnie na głowę, ponieważ siedzi w tym już dosyć długo, ja dopiero zaczynam (po kilku miesiącach z buxami), więc za bardzo mu nie pomogę, ale staram się. :-)

Mam nadzieję, że te polskie buxy się nie zescamią tak szybko, bo wykupiłem 20 000 wyświetleń PTP. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- JereManU - 10-03-2009 00:49

Sniechu, o coś takiego właśnie chodzi, tylko, że GetPaidFastToday pewnym być nie mogę, jeszcze. :idea: Myślałem może nad Kooplinks (1$ minimum, ale marne zarobki) i czymś podobnym. MartixMails, PayPerUse (po 10 groszy dziennie minimum jest), NeoBux (tylko u mnie minimum 10$ :/), hmm co jeszcze? :chytry:


- Boro! - 10-03-2009 08:40

a donkeymails albo fishing4mails ??
Nie wiem ile tam jest dziennie ale pewnie sporo bo już długo są :-P


- JereManU - 10-03-2009 11:43

Tam jest wypłata bez minimum, więc zarobek rzędu 1c dziennie :idea:


- Boro! - 10-03-2009 13:11

to może amcash ?

Jeśli adrianos mówi prawdę to 9c dziennie się da wyciągnąć bez ref ;-)


- JereManU - 10-03-2009 13:32

Tam już jestem i racja pewna firma, tylko wyklikiwanie setek linków po 0.036c mało mnie bawi. :idea:


- Boro! - 10-03-2009 13:40

czyli trafiłem w ciemno chciałeś sobie poklikać :-P

Jak Ci się nudzi to wyślę Ci na PW link i wyklikasz 4 reklamy bo mi 2 centy do wypłaty brakuje. :-P
Wypłata będzie Instant więc jak ją dostane to będziesz mógł sobie klikać póki co w pewnej firmie ;-)


refback - mks22 - 10-03-2009 21:18

Oferuje ktoś na forum refback w payparude lub matrixmails bo jakoś nie potrafię znaleźć.