Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hmm... proszę o poradęęę xD ... szybką jeśli można :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Hmm... proszę o poradęęę xD ... szybką jeśli można :D (/Temat-Hmm-prosze-o-poradeee-xD-szybka-jesli-mozna-D-25956)



Hmm... proszę o poradęęę xD ... szybką jeśli można :D - Damien - 04-03-2009 20:57

Siema!
Mam pewnien problem...
Mianowicie potrzebuje abyście mi doradzili co jest lepsze. Chodzi mi o laptopa czy lepszy będzie taki z np. 10 calowym ekranem jak tu http://allegro.pl/item562148207_hp_2133_mini_note_1_6_2048_120gb_3lata_xp_home_bt.html
czy może większy ekran jak tu http://allegro.pl/item567426348_asus_n50vn_2ghz_4gb_500gb_gf_9650_1gb_matryca_led.html

Tylko hmm mam juz jednego laptopa z takim ponad 17 calowym ekranem no ale wlasnie sie zastanawiam nad kupnem drugiego i takiego malego no ale nie wiem nie wiem czy nie bardziej sie oplaca kupic wiekszy... w sumie to chcialbym na nim tylko grac hehe etc. ale chcialbym miec go np. do pociagu itp. a wiec taki maly byl by najlepszy... ale sam nie wiem ;/


doradzcie z góry dzieki i sory za pisanie ale nie mam juz sily pisac ze tak powiem po polsku <lol2>


- mirqu - 04-03-2009 22:21

jaki jest lepszy ??
To zależy tylko do jakich celów będziesz go używał i wtedy najlepiej sobie sam odpowiesz na pytanie ktory lepszy.

Do pociagu bardziej poręczny mniejszy
do grania większy, ale ponoc jeden juz masz

ogolnie to jestem strasznym zwolennikiem HP`ków
a ASUS, ACER no ... troszkę brakuje... ale jednak inna cena.


- travispl - 05-03-2009 09:03

Bierz Asusa. Ten HP. Ma intel Atom 1,6 GHz. A Asus ma 2 x 2 GHz. Mam ten sam procesor w moim laptopie i spisuje się super. Tylko asus jest 2x droższy od HP. A z tego co widzę to cie interesuja te małe netbooki.


- RiPper - 05-03-2009 10:50

na HP mini nie pograsz w nowsze gierki, ewentualnie starsze gry. Jak lubisz miec 'zabawki' to mozesz sobie kupic na ogladanie filmow w pociagu ;]

na asusie już jest lepiej choć procek mógł by już być C2D, Pentium Dual Core to jeszcze 32bitowe procki. Ale spokojnie DC wystarczy ;-) pamiętaj ze im mocniejsza grafa tym bardziej wysysa ci energie z baterii, co prowadzi do mniejszej mobilności lapka ;-)

Osobiście polecał bym coś z matryca 14,1'' a na pewno nie mniejsza niz 12'' ;-)
15,4'' po pewnym czasie staje się uciążliwa do targania (sam mam 15,4'') ;-) nie mowie już o 17'' :->


- Damien - 05-03-2009 10:58

nom a cos malego polecacie z allegro? tak do 1800zeta


- travispl - 06-03-2009 12:43

Ja bym nie kupował, tak małych laptopów. Ale zastanowiłbym się nad najlepszą wersją Asusa EEE PC i MSI Wind