Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
02.03.2010; Win an iPod shuffle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Hallway/Blog/Twitter/Facebook (/Forum-Hallway-Blog-Twitter-Facebook-25)
+------ Wątek: 02.03.2010; Win an iPod shuffle (/Temat-02-03-2010-Win-an-iPod-shuffle-2595)



02.03.2010; Win an iPod shuffle - reedo - 02-03-2010 16:33

Cytat:We?re giving away the newest and greatest Apple iPod shuffle to one lucky Lockerz member. All you have to do is tweet about your favorite video on PLAY.

Here?s how it works:
1. Be a Twitter member.
2. Follow Lockerz on Twitter.
3. Retweet this message: RT @lockerz: I like to PLAY _______on Lockerz.com. In the blank, add your favorite show or video.
(For example, you might tweet: I like to PLAY Carpet Brothers on Lockerz.com or I like to PLAY the Four Year Strong video on Lockerz.com.)
4. We will notify the winners of the iPod shuffle ? via a Twitter DM.

The contest is open for three days only. We?ll announce the winner on March 5th. Get to tweeting and you could soon be playing with the highly desirable iPod shuffle. This one?s black, 2GB, with capacity for 500 songs, and up to ten hours of music playback. Heaven!

Cytat:Planujemy podarowac najnowszego i najwspanialszego iPoda Shuffle jednemu szczesliwcowi wybranemu sposrod uzytkownikow Lockerz. Musisz tylko napisac na swoim twitterze o twoim ulubionym filmiku z PLAY.

Dzialo to tak:
1. Musisz byc uzytkownikiem Twittera.
2. Musisz oberwowac twitter Lockerz (miec go w following).
3. Napisac taka wiadomosc na swoim twitterze: RT @lockerz: I like to PLAY _______on Lockerz.com. W pustym miejscu wpisz nazwe swojego ulubionego wideo.
(Na przyklad mozesz napisac: I like to PLAY Carpet Brothers on Lockerz.com or I like to PLAY the Four Year Strong video on Lockerz.com.)
4. Powiadomimy zwyciezcow przez twittera.

Konkurs trwa tylko 3 dni. Zwyciezce oglosimy 5 marca. Bierz sie za twittowanie i juz niedlugo bedziesz mogl sie cieszyc ze swojego iPoda. Jest czarny, pojemnosc 2 GB, miesci 500 utworow i ponad 10 godziny twojej muzyki. Bosko!



RE: 2.03.2010; Win an iPod shuffle - MyBijacz - 02-03-2010 22:24

Mam małe pytanie:
jak mam wsadzić ten tekst to jak to ma wyglądać? Mam kliknąć w "Home" i tam gdzie pisze "What?s happening?" pod spodem mam wpisać ten tekst z moim ulubionym filmem czy jak? Może mi to ktoś wytłumaczyć?


RE: 2.03.2010; Win an iPod shuffle - Grand - 02-03-2010 22:28

wiesz co to twitter ??
masz to napisać na Twitterze ,,,
o tak jak ja Big Grin
http://twitter.com/mathewniezgoda
musisz mieć lockerz w śledzonych !!


RE: 2.03.2010; Win an iPod shuffle - MyBijacz - 02-03-2010 22:33

No dobra ale tam piszą że ten tekst trzeba dać i napisac nasz ulubiony serial, a u ciebie go nie widzę;P


RE: 02.03.2010; Win an iPod shuffle - Yanke$ - 04-03-2010 16:54

I tak iPoda wygra jakiś Hamburger. Jestem pewien, że nie wygra go nikt spoza US Tongue