Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym polega promowanie ptp? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na czym polega promowanie ptp? (/Temat-Na-czym-polega-promowanie-ptp-25933)



Na czym polega promowanie ptp? - travian14 - 02-03-2009 14:20

Otoz nie wiem na czym polega te promowanie ptp Undecided a wiem ze mozna na tym troche kasy zgarnac :-D


- megorasz - 02-03-2009 14:29

więc tak: załóżmy, że jesteś zapisany do firmy ZŁOTÓWKA - masz podany specjalny link do promowania ptp...

kupujesz reklamę w innej firmie (koniecznie kliki konkursowe, czyli te najtańsze) i jako link podajesz ten link ze Złotówki

gdy uzyskasz 1000 kliknięć, będziesz mógł wymienić je na kasę (w przypadku Złotówki na 50gr)

a tego, że są dwa różne sposoby naliczania to nie chce mi się tłumaczyć...albo inaczej: nie umiem tego wytłumaczyć pisząc ;-)

jakieś pytania? :-P

najlepiej będziesz jak przeczytasz to: http://ranking.sejfik.com/ptp.php


- Sniechu - 02-03-2009 14:55

Jeśli firma ma naliczanie kredytek UV to znaczy, że jeśli ktoś kliknie w Twój link, a wcześniej kliknął w link kogoś innego (tej samej firmy) to ten ktoś dostanie punkt a Ty nie, ponieważ byłeś jako drugi.
Jeśli firma ma naliczanie non-UV to dostajesz punkt za każde kliknięcie (1 punkt z 1 IP).

Stawki za kliki non-UV są mniejsze niż za UV (chodzi o 1000 kredytek)

Ja promuję waszą-kasę (teraz nie działa, ale kredytki nalicza). Za 1000 kredytek płaci mi 0.75 PLN i ma naliczanie non-UV.


- Cahais - 02-03-2009 16:14

wasza zalicza non uv, dobze wiedziec bo myslalem nad promocja


- Sniechu - 02-03-2009 16:16

Cahais, tak, wasze-kasa zalicza wszystkie. Ładnie mi zalicza, wykupiłem na sejfiku 10 000 wyświetleń i jestem zadowolony, chociaż obecnie nie wiem, ile mam kredytek na koncie, bo nie działa. :-P


- Cahais - 02-03-2009 16:34

no dokladnie, i wiesz co ci powiem Sniechu też myslalem o reklamie w sejfiku, mam tam jeszcze troszke na paypalu to bym sobie wykupil 10 000.


- travian14 - 02-03-2009 23:06

Cos tam zrozumialem :->


- krolu116 - 07-03-2009 12:26

Obecnie najlepsze PTP nonUV znajduje się na e-zarabiaj.net (1zł/1000)
Jeśli ktoś chce zapraszam do refbacku :-D