Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restocki co i jak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restocki co i jak (/Temat-Rozwiazane-Restocki-co-i-jak-2593)



[Rozwiązane]Restocki co i jak - sznikers99 - 02-03-2010 16:20

Witam cos u mnie slabo dziala szukajka ale nic mam pytanie ile sie placi za wejscie na restock narazie mam 90 punktow bo jestem od niedawna, interesuje mnie tez to czy oplaca sie brac te rzeczy z lockerz exclusives?


RE: Restocki co i jak - Alcor - 02-03-2010 16:24

Za dostęp do restocków nic się nie płaciło, ale prawdopodobnie nie będzie już dalszych uzupełnień, tylko sklep 24/7.


RE: Restocki co i jak - denoder - 02-03-2010 17:50

oczywiście trzeba podkreślić że ceny wzrosną o 4-7 razy. Jak narzazie to tylko spekulacje bo lockerz jeszcze się nie wypowiedział na ten temat. Tak wiec za twoje 90 ptz możesz nic nie kupić, ale nie martw się maja być nowe sposoby na zdobywanie punktów. A co do tego czy opłacają nagrody się nagrody z lockerz exclusives, sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć patrząc po forum ludzie kupują te termosy koszulki. Ja też chciałem kupić koszulkę ale nie zdarzyłem.


Pozdrawiam Denoder


RE: Restocki co i jak - Zythus - 02-03-2010 18:02

Lepszy sklep 24/7 niż te restocki Smile. Przynajmniej nagroda pewniak, a ptz i tak się zbierze szybko Smile


RE: Restocki co i jak - Daminn - 02-03-2010 18:21

Podsumuję. Ogólnie udział w restockach jest darmowy. Jedynie ostatnio obok darmowego wprowadzili płatne, ale to było jednorazowe (o ile nie wprowadzą tego ponownie).


RE: Restocki co i jak - mati852a - 02-03-2010 18:52

(02-03-2010 18:02)Zythus napisał(a):  Lepszy sklep 24/7 niż te restocki Smile. Przynajmniej nagroda pewniak, a ptz i tak się zbierze szybko Smile

jestem tego samego zdania, niektórzy się załamują że coś może podrożeć 8 razy, a gdy wejdą nowe sposoby na ptz może się okazać że będzie to znacznie łatwiejsze niż do tej pory


RE: Restocki co i jak - Magnus - 02-03-2010 18:55

Wątpie w to żeby lockerz dało na tyle sposobów zdobywania ptz żeby wyszło na to co jest było by za łatwo .... Wink


RE: Restocki co i jak - Alcor - 02-03-2010 19:29

Sprawa wyjaśniona, zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Restocki co i jak - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.