Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail w sprawie sklepu 24/7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail w sprawie sklepu 24/7 (/Temat-Mail-w-sprawie-sklepu-24-7-2586)



Mail w sprawie sklepu 24/7 - MareKSG - 02-03-2010 14:54

Mam prośbę i zarazem informację dla was o sklepie 24/7. Wiadomość przetłumaczyłem w translatorze i mniej więcej wiem o co chodzi ale prosiłbym kogoś o przetłumaczenie by każdy wiedział ocb Wink Oczywiście odwdzięczę się + do reputacji Wink

Hey there,

Thanks for contacting us.

While there are many more redemption chances on the horizon, we have not
announced the date of the next one. Check the Hallway often for updates,
as any information about the next redemption will be posted there.

Just remember, when Lockerz launches in early 2010, PTzPlace will be
available 24/7. PTz are good for a year, so even if you miss out in the
upcoming restock, you'll have plenty of time to continue earning towards
bigger and better prizes.


Lockerz Support
Pittsburgh, PA


RE: Mail w sprawie sklepu 24/7 - Tech - 02-03-2010 15:01

Cytat:Cześć,

Dzięki za kontakt.

Dopóki jest wiele restocków na horyzoncie, nie ogłosimy daty następnego. Sprawdzaj często stronę główną po informacje, wszystkie nowinki dotyczące nowego restocku zawsze będą się tam pojawiać.

Pamiętaj jednak, że gdy strona wpełni wystartuje przy początku 2010 roku PTZPlace będzie dostępne 24/7. Punkty są ważne przez rok, więc nawet jeśli przegapisz nadchodzący restock to będziesz mieć jeszcze wiele okazji by otrzymać nawet większe i lepsze nagrody.


Lockerz Support
Pittsburgh, PA



RE: Mail w sprawie sklepu 24/7 - MareKSG - 02-03-2010 15:03

Czyli restock na 100 % będzie i sklepik wprowadzą na początku 2010 roku więc jak dla mnie powinno być to w Kwietniu Wink Bo po kwietniu można już mówić o połowie roku Wink Dzięki Tech + leci Smile


RE: Mail w sprawie sklepu 24/7 - Szymik - 02-03-2010 15:04

Dzięki


RE: Mail w sprawie sklepu 24/7 - Adik1818 - 02-03-2010 16:14

oj szkoda, bo liczyłem, że będzie w końcu te sklepik a tu znowu restocki. Lockerz mówiło coś o korzyściach z z-listera to może bedzie Restock tylko dla z-listerów??!!


RE: Mail w sprawie sklepu 24/7 - Tech - 02-03-2010 19:11

@UP no niewykluczone. Możliwe, że dadzą znowu MAR i np jedna fala będzie tylko dla zlisterów. Oczywiście to tylko moje przypuszczenie Tongue