Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BetClick - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BetClick (/Temat-BetClick-25844)

Strony: 1 2 3 4


BetClick - JereManU - 15-02-2009 14:53

BetClick jest wypłacalnym i cieszącym się szacunkiem ekspertów, bukmacherem.
Wypłaca bardzo szybko, oto screen mojej wypłaty, przyszła 2h po zleceniu (a w między czasie wysłałem jeszcze scan prawa jazdy, aby zweryfikować konto!):
[Obrazek: 313833554.jpeg]

Aktualnie trwa promocja cashback 55PLN! Wpłacasz dowolną kwotę na swoje konto w BetClick (Przelewy bankowe, Przlewy24 czy MoneyBookers), obstawiasz pierwszy zakład do 55PLN i jeśli przegrasz - nic nie tracisz! Możesz wypłacić tę kasę nawet od razu! Zakład bez żadnego ryzyka. Oczywiście jeśli wygrasz, wygraną możesz automatycznie wypłacić, bez żadnego obracania!
Bardzo polecam, ten screen wyżej jest z tej promocji, wpłaciłem 55PLN i wypłaciłem 157.1PLN. W jeden dzień 100zł zarobione, bez jakiegokolwiek ryzyka.

Jeśli chcecie się zapisać, podajcie swój e-mail w temacie lub na PW - wyślę zaproszenie, dzięki któremu zarobię także kilka złotych za polecenie. :-)
Dodatkowo, co miesiąc, rozdają 6400zł dla najlepszych polecających miesiąca. Od 2282zł za 1 miejsce po 137zł za 20 pozycję.

Zapraszam.


- tediboyz - 16-02-2009 12:32

Porównując z ofertami innych buków to Betclick prezentuje się dość biednie


- JereManU - 16-02-2009 18:02

Może kursy nie są najwyższe, ale dla tego bonusu zdecydowanie warto, choć na jeden zakład. ;-)


- kactuzz - 17-02-2009 20:54

Ech ja przez przypadek dałem zakład za 2 zl i masz babo placek ;/
Za nic bonusu nie dadza nzowu.

Ale + za naprawde szybko reagujacy support.


- JereManU - 19-02-2009 21:47

Najważniejsze dla mnie jest to, że nie robią żadnych problemów przy weryfikacji, wypłatach etc. jak lubią to robić Bwin czy Expekt. I chyba nawet na dłuższą metę tam pogram, obok Bet365.

Btw. bonus za poleconego (40zł) dają jeśli polecony wykona min. 10 zakładów, po obojętnym kursie.


- adrianos - 19-02-2009 22:16

ja rowniez wpłaciłem do tego buka :-) zakład bez ryzyka wygrałem i czekam na wypłatę i trochę kaski sobie zostawiłem - polecam tego buka. W przeciwienstwie do JereManu to bet365.com bym nie polecał poniewaz nie chcą wypłacić mi pieniędzy...


- JereManU - 19-02-2009 22:23

adrianos napisał(a):W przeciwienstwie do JereManu to bet365.com bym nie polecał poniewaz nie chcą wypłacić mi pieniędzy

Dlaczego?
Mają trochę skomplikowaną weryfikację, ale ją przeszedłem, lubię ich zakłady live.


- kactuzz - 20-02-2009 10:06

Heh no tak weryfikacja na betclic przeszła bez problemu ale nie chca dac tego bonusa, durne 2 zlote.. ale sa nieugieci.

Za to na bwin napisalem ze zarejestrowalem sie juz z ponad miesiac temu ale nie uzywalem konta i czy by mi mogli dac bonus, i dali wplacilem 40 dostalem 40, juz obrocilem 5 razy tylko musze uzbierac minimum 120.


- adrianos - 20-02-2009 13:10

JereManU napisał(a):Dlaczego?
Mają trochę skomplikowaną weryfikację, ale ją przeszedłem, lubię ich zakłady live.

Nie chcą mi wypłacic kasy poniewaz trzeba wyplacic kase tym samym sposobem co się ją wpłaciło... a moja kasa pochodzila z jednego z konkursu internetowego... w takim razie nie rozumiem po co cos sponsoruja:/


- kactuzz - 20-02-2009 17:13

Huh, ale sie nerwów najadłem Big Grin
obstawiałem tenis live ale pech chciał, że mecz był bardzo zacięty hehe
No ale reszte 10zł zgarnałęm w blackjacku Big Grin

skan wyslany teraz czekam na moje 125pln przy wkladzie 41 :-)
Heh jakby tak wszedzie ten bonus 100%/50% nie wymagał minimalnego kursu 8-)