Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
płacę za zapis w Ara-bux i neobux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: płacę za zapis w Ara-bux i neobux (/Temat-place-za-zapis-w-Ara-bux-i-neobux-25829)



płacę za zapis w Ara-bux i neobux - Arteipl - 13-02-2009 15:42

Proponuję za zapis w tych firmach 50% Twoich zarobków. Załóżmy ,że zarejestrowałeś się z mojego linka i jako mój polecony wyklinałeś 2$ ja zapłacę Tobie 1$ . W ten sposób masz razem 3$. Wypłacam na Twoje konto w AlertPay lub PayPal już od zarobionych 2$. Jeżeli się zdecydujesz napisz do mnie na [email protected] a ja Ciebie wpisuje na płatnego poleconego. Podaj swój adres Alertpay lub PayPal abym wiedział gdzie przelać pieniądze. Nie jestem oszustem i składam poważną propozycję, dlatego ,że są to pewne firmy , które wypłacają pieniądze . W ten sposób zarobisz nic nie ryzykując . W razie jakichkolwiek pytań jak skuteczniej zarabiać w tych firmach lub innych pytań pisz na mój adres jak wyżej.
Jeżeli nie ufasz ,że wypłacę Ci pieniądze proponuję Ci zapis w tych firmach jako mój polecony w zamian za to zapiszę się jako Twój polecony w wybranej przez Ciebie innej firmie i będę aktywnym poleconym . ( zaznaczam ,że mogę się zapisać tylko do tej firmy gdzie nie jestem zarejestrowany a takie powstają codziennie jak grzyby po deszczu )

ARA-BUX
NEO-BUX


- Boro! - 13-02-2009 15:45

artei, co ty robisz ? :?: :?:


- Sniechu - 13-02-2009 15:46

artei, Twój temat został przesunięty do ofert refback, tutaj: http://zarabiam.com/topics15/place-dla-aktywnych-w-firmach-ara-bux-i-neobux-vt6505.htm

Ten temat usuwam, jeśli stworzysz jeszcze jeden taki to będę zmuszony dać Ci warna... :roll:


płacę za zapis w Ara-bux i neobux - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.