Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]stantlyptc.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [scam]stantlyptc.com (/Temat-scam-stantlyptc-com-25828)



[scam]stantlyptc.com - Arteipl - 13-02-2009 14:27

Po Buxepress chcę ostrzec o następnej firmie jaką jest znana firma Istantlyptc.com. Wygląda ,że Admin tej strony kantuje ludzi. Od dłuższego czasu zaprzestał wypłat a statystyki poleconych stoją w miejscu . Admin w ogóle nie pojawia się na forum , gdzie ludzie oczekują wyjaśnień dlaczego nie mogą otrzymać wypłat. Admin w dodatku nie zamknął strony i zamieszcza na niej rzekome dowody wypłat - co moim zdaniem jest podpuchą. Osobiście mam konto Premium i nie mogę się doczekać wypłaty instant - ta opcja od dłuższego czasu w ogóle jest nieczynna . Przypuszczam ,że tak jak w moim przypadku Admin na podpuszczenie wypłaca tylko 10$ aby u niego zainwestować na przykład w poleconych a potem juz nie wypłaca.
Radzę nie inwestować w tą firmę gdyż to najprawdopodobniej tzw. SPAM . :roll:


- Sniechu - 13-02-2009 14:29

artei napisał(a):Radzę nie inwestować w tą firmę gdyż to najprawdopodobniej tzw. SPAM . :roll:

SCAM. ;-)

Dzięki za ostrzeżenie, przyda się. :-)


- Kubabest - 13-02-2009 14:59

\artei/

Mozesz mi powiedziec czy kupiles tam to drozsze premium , tj 90$ , co niby pozwala wyplacac pioryterem ?


- Arteipl - 13-02-2009 15:34

Całe szczęście nie kupiłem . Mam premium. Na forum dowiedziałem się,że z tym kontem również nie otrzymują wypłat.