Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płacę dla aktywnych w firmach Ara-bux i Neobux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płacę dla aktywnych w firmach Ara-bux i Neobux (/Temat-Place-dla-aktywnych-w-firmach-Ara-bux-i-Neobux-25826)

Strony: 1 2


Płacę dla aktywnych w firmach Ara-bux i Neobux - Arteipl - 13-02-2009 14:00

Proponuję za zapis w tych firmach 50% Twoich zarobków. Załóżmy ,że zarejestrowałeś się z mojego linka i jako mój polecony wyklinałeś 2$ ja zapłacę Tobie 1$ . W ten sposób masz razem 3$.
Wypłacam na Twoje konto w AlertPay lub PayPal już od zarobionych 2$. Jeżeli się zdecydujesz napisz do mnie na [email protected] a ja Ciebie wpisuje na płatnego poleconego. Podaj swój adres Alertpay lub PayPal abym wiedział gdzie przelać pieniądze. Nie jestem oszustem i składam poważną propozycję, dlatego ,że są to pewne firmy , które wypłacają pieniądze . W ten sposób zarobisz nic nie ryzykując . W razie jakichkolwiek pytań jak skuteczniej zarabiać w tych firmach lub innych pytań pisz na mój adres jak wyżej.
Jeżeli nie ufasz ,że wypłacę Ci pieniądze proponuję Ci zapis w tych firmach jako mój polecony w zamian za to zapiszę się jako Twój polecony w wybranej przez Ciebie innej firmie i będę aktywnym poleconym . ( zaznaczam ,że mogę się zapisać tylko do tej firmy gdzie nie jestem zarejestrowany a takie powstają codziennie jak grzyby po deszczu )


ARA-BUX
NEO-BUX


- Sniechu - 13-02-2009 15:19

Witam!

Z tego co widzę jest to nic innego jak refback 50%. :-)
Nie wiem, czy ktoś się zapisze, firmy są dosyć stare, ale nie mnie to oceniać...
Nie masz wystarczającej ilości napisanych postów, ale nie będę usuwał tematu, bo zaczniesz wtedy spamować, żeby szybko dobić do tych wymaganych 30 postów, to chyba normalne. ;-)
Przenoszę temat do ofert refback, jeśli inny mod uważa, że temat nadmiernie "nagina regulamin" może przenieść go do kosza. :-P


- mko101 - 13-02-2009 22:09

Wiadomo, że nikt się nie zapisze, ponieważ są oferty 75%, 80% a nawet 100. Co daje nie jak u Ciebie 3$ zarobku, lecz nawet 4$.


- lukaszci06 - 13-02-2009 22:55

Ara-bux to scam... od 3 miesięcy nie wypłaca kasy... nic od nich nie dostałem jeszcze


- Kubabest - 13-02-2009 23:08

Na forum jest sporo dowodow+gptbank wyplacil 26stycznia 800dolcow .Ludzie na tym forum tez dali sporo dowodow.Mojim zdaniem dalej placi bez zastrzezen :-)


- lukaszci06 - 13-02-2009 23:15

Date Amount Payment Method Status
21 Dec 2008 04:50 $10.03 AlertPay Pending Audit
12 Jan 2009 19:42 $10.03 AlertPay Audit Passed


dwa miesiące czekam i nic


- Kubabest - 13-02-2009 23:24

a pisales do nich?


- Boro! - 14-02-2009 11:07

lukaszci06, płacą ale mają pewnie opóźnienia.


- lukaszci06 - 14-02-2009 11:35

pisałem i nic nie odpisali


- Kubabest - 14-02-2009 11:49

Dzisaj cos tylko 4 reklamy tam .Lukasz , wiesz jka chcesz zawsze mi mozesz dac konto ja sie nim zaopiekuje Wink)