Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] RevolutionBux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] RevolutionBux.com (/Temat-NOWY-RevolutionBux-com-25821)

Strony: 1 2 3


[NOWY] RevolutionBux.com - Sniechu - 13-02-2009 06:36

Nowy Bux! Skrypt już znacie, ale ten wydaje się jakoś bardziej dopracowany. :-P
Klik - 0.01$
Polecony - chyba 100%
Wypłata - raczej od 5$ na AP, pewnie instant :-P

Zapraszam!
Dodany do refbacku!

http://www.revolutionbux.com/?r=sniechu

HAHA! Kliknąłem reklamy przed siódmą rano i teraz był reset, czyli jest to brane tak, że wczoraj kliknąłem, więc naliczy mi dzisiaj Wasze kliki. :-P


- Zcna - 13-02-2009 11:44

Sniechu, Jestem, pod tobą , stary dobry znajomy :-)


- Kubabest - 13-02-2009 13:12

Jestem ciekawy ile jeszcze firm powstanie na tym skrypcie.Miejsca w zakladkach mi zabraknie :lol:


- mattys5 - 13-02-2009 13:18

hmm teraz wielkie obstawianie ktory bux pierwszy padnie na tym skrypcie :mrgreen:
i ktore są borata czy jak mu tam :mrgreen:

[ Dodano: 2009-02-13, 13:19 ]
mi się nie podoba w tym buxie forum :-P dlatego nie planuje az tak bardzo wchodzic w tego buxa :idea:


- Kubabest - 13-02-2009 13:28

Jak na jakims forum buxa uzyte jest w wypowiedzi admina slowo "lol" osznacza to ze on jest borata , albo ma wygladac ze to jego forum.Ten rev~ na dodatek w reklamach ma strone jaka sie chwalil admin chillbuxa.Jest tu reklama earn3.Nie wiem czy to pisalem , ale jak na buxcorp jakis koles napisal cos do admin ana temat dingobuxa ze to scam , nagle zaczely sie w dingobux pojawiac dowody wyplat , a admin mowil , ze to nie scam przeciez plac ( :-> ) i ze nie ma nic wspolnego z tym .


- Sniechu - 13-02-2009 14:14

Zcna, czyżbyś wracał do buxów? :-P

Cytat:hmm teraz wielkie obstawianie ktory bux pierwszy padnie na tym skrypcie :mrgreen:
i ktore są borata czy jak mu tam :mrgreen:

[ Dodano: 2009-02-13, 13:19 ]
mi się nie podoba w tym buxie forum :-P dlatego nie planuje az tak bardzo wchodzic w tego buxa :idea:
Kubabest napisał(a):Jak na jakims forum buxa uzyte jest w wypowiedzi admina slowo "lol" osznacza to ze on jest borata , albo ma wygladac ze to jego forum.Ten rev~ na dodatek w reklamach ma strone jaka sie chwalil admin chillbuxa.Jest tu reklama earn3.Nie wiem czy to pisalem , ale jak na buxcorp jakis koles napisal cos do admin ana temat dingobuxa ze to scam , nagle zaczely sie w dingobux pojawiac dowody wyplat , a admin mowil , ze to nie scam przeciez plac ( :-> ) i ze nie ma nic wspolnego z tym .

My możemy tylko gadać. Niestety, każdy z tych buxów będzie scamem w ciągu kilku tygodni, może nawet wcześniej. Powód? Za duże stawki za kliki i to co piszecie, admin ma za sobą kilka buxów i zakłada kolejne. Miejmy nadzieję, że koniec buxa będzie równoznaczny z wprowadzeniem limitów i po tym bux jeszcze trochę przetrwa, bo przy takim układzie można z nich sporo wypłacić, tak jak z dingo i chill. :-|


- Zcna - 13-02-2009 15:05

Sniechu, Zoabczymy obczaje jak teraz na rynku i jak z płątnościami jak coś z tego będzie to myśłe że zabawie tutaj na dłuzej


- kactuzz - 14-02-2009 11:10

Heh po bux3 mam teraz uprzedzenia do buxów, w ktorych design jest by diffusion studios Wink
Z reszta jak sniechu mówi za duże stawki.

Na takie coś to mariox22 może sobie pozwolić dając na uno adsa i po jednym dniu mając sporą kwotę do wypłaty Wink

Ja narazie zostanę przy uno, to póki co pewniak :-)
+ moge liczyć na bonusy od Mariusza (za co oddaje mu pokłony Big Grin)

Mam nadzieje, że historia z bux3 sie nie powtórzy hehe


- krolu116 - 14-02-2009 12:02

Bux jest na 100% admina ChillBuxa. Taka oto wiadomość mi dziś na maila przyszła od admina Chilla:

Kod:
Hello members,

Chillbux has another feature for the advertisers. You can now buy banner advertising.
http://www.chillbux.com/buyBannerAds.php

Refs are on sale for a limited time.
Also check out this new site.
http://www.revolutionbux.com

Thanks,
Admin



- Boro! - 14-02-2009 12:09

krolu116, czyli borat a to znaczy tylko jedno limity są blisko :mrgreen: