Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KONIEC] Szukam wspólnika do Uploadowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [KONIEC] Szukam wspólnika do Uploadowania (/Temat-KONIEC-Szukam-wspolnika-do-Uploadowania-25780)



[KONIEC] Szukam wspólnika do Uploadowania - Boro! - 06-02-2009 16:39

Witam!

Od pewnego czasu zajmuję się uploadowaniem plików w uploading.com. Mam sporo czasu wrzucam sporo plików. Szukam osoby która będzie wstawić pliki na fora warezowe(listę dostarczę) jednak swoje fora mile widziane (im więcej tym lepiej to jasne). Wzory plików do wstawienia mam zapisane (screnny linki do uploadu) wystarczy skopiować i wkleić na forum. Wszystko jest ładnie uporządkowane i czytelne. Dzięki temu nie musisz się bawić w upladowanie i montowanie plików dlatego masz czas zajmować się samym wrzucaniem na fora. Plik z uploadami wyśle e-mailem, na PW ewentualnie zuploaduje dokument tekstowy i wstawię link i sobie go pobierzecie. Podział zysków będzie równy tzn po 50%. Przewidywalne zarobki są dość duże nawet kilka $ dziennie w przyszłośc może nawet kilkanaście albo i więcej ale to zależy od tego jak duża pracę w to włożymy. Na koncie jest aktualnie 5$ które też będą do podziału więc na start zarabiacie 2.5$ :-P .Jeśli masz czasu i dużo zapału oraz chęci zgłoś się do mnie na GG bądź PW.

Dla przypomnienie podaje GG: 3823966


- ketchup1 - 07-02-2009 10:52

napisałem, czekam na odp


- Boro! - 07-02-2009 12:51

Oferta Zamknięta.

Dziękuje za zainteresowanie :arrow:


[KONIEC] Szukam wspólnika do Uploadowania - Roben - 24-02-2012 18:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.