Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oficjalne forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oficjalne forum (/Temat-Oficjalne-forum-2578)



Oficjalne forum - qdayadmin - 01-03-2010 23:49

Dziś ruszyło oficjalne forum pod adresem: forum.qday.pl


RE: Oficjalne forum - Plomien - 06-03-2010 18:21

działa wam te forum ??? Tongue

Bo mi nie


RE: Oficjalne forum - Andre101 - 06-03-2010 18:37

Te forum działa już kilka dni. Ja jeszcze nie miałem żadnych problemów żeby wejśc na to forum.


RE: Oficjalne forum - Killer - 06-03-2010 19:00

działa, ale dziwne jest same dzieciaki co liczą na nagrode liżać dupe adminom i jeszcze głupsze dzieciaki na pozycji moderatorow :|
Portal jest bardzo fajny ale forum im się nie udało.


RE: Oficjalne forum - Knoh - 06-03-2010 21:49

W tej chwili nie działa pisze takie coś:This is a placeholder for the subdomain forum.qday.pl


RE: Oficjalne forum - Plomien - 06-03-2010 22:26

(06-03-2010 21:49)Knoh napisał(a):  W tej chwili nie działa pisze takie coś:This is a placeholder for the subdomain forum.qday.pl

no właśnie też to mam i to od wczoraj Tongue


RE: Oficjalne forum - szulakaluble - 07-03-2010 01:21

Dokładnie forum qday to zal ze poezja. Sam portal qday jest nawet swietny ale jak widze co sie dzieje na tym forum to rece opadaja... wazelina taka wszyscy dupe na SB liza adminom...a jak widze co pisze kubut czy jak mu tam to noz mi sie w kieszeni otwiera......i jeszcze te kablowanie jak ktos nawet da mała podpowiedz do rebusa... normalnie koministyczne chiny...


RE: Oficjalne forum - Killer - 12-03-2010 13:49

Zgodze sie z toba procz adminow to banda dzieci prowadzi forum qdaya - nieprofesjonalne i nie potrzebne.
Co do samego projektu qdaya nie mam zastrzeżeń.


Oficjalne forum - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.