Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
buxy instant - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: buxy instant (/Temat-buxy-instant-25775)



buxy instant - mks22 - 05-02-2009 23:49

Moglibyście zrobić listę buxów, które płacą w tej chwili na 100% instant. Pytam bo zrobiłem sobie 2 miesięczną przerwę od buxów, ale chcę do nich wrócić(bez żadnego inwestowania).


- Sniechu - 05-02-2009 23:52

Neobux, Unobux z tych, które na pewno płacą instant.

Jest jeszcze Kingsclicker z małym minimum, (1$) ale są tam też małe zarobki.

Najprawdopodobniej instant płacą też:
Dailybux, Palmbux, Chillbux (płaci instant, ale są limity), GetYourGPT (to samo co chillbux), Centbux kiedyś płacił instant, teraz nie wiadomo, bo ma zostać sprzedany.


- Boro! - 06-02-2009 14:41

mks22, lepiej się zarejestruj na shortbux on płaci w kilka h od zlecenia. Dostałem już 4 wypłaty i wszystkie kilka godz po zleceniu więc Instant nie jest tu potrzebne...


- Kubabest - 06-02-2009 19:12

ja polecam tradycyjnie GET your gpt , Elite clicks , no i chillbux , chociaz ten cos strasznie kombinuje


- darekr - 23-02-2009 21:41

eliteclicks już chyba odpadł od kilku dni nie zalicza mi klików refów mimo że ja klimam codziennie w statystykach w nastepnym dniu zeruje moje kliki


- Kubabest - 24-02-2009 09:35

na dodatek nie mozna zlecic wyplaty :/