Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Premium i Poleceni w UnoBux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Premium i Poleceni w UnoBux.com (/Temat-Nieaktualne-Premium-i-Poleceni-w-UnoBux-com-25763)

Strony: 1 2 3


Premium i Poleceni w UnoBux.com - Sniechu - 03-02-2009 22:45

Witam!

W związku z tym, że niedawno powstał pierwszy polski bux z zagranicznymi stawkami za kliki, postanowiłem trochę w niego zainwestować! Chciałem kupić premium, później poleconych i cieszyć się zarobkami. Niestety problemy Roudycasha spowodowały, że straciłem tam prawie 40$ i nie mam pieniędzy, aby zainwestować w UnoBux. :-(

Pomyślałem, że może wspólnie udałoby nam się coś zdziałać. Na początek kupilibyśmy premium (59$), później moglibyśmy się zająć refkami (0.26$ - za 1 refka dla premium). Poszukuję chętnych na ten projekt, bo wiem, że parę osób jest chętnych na takie coś. Im więcej osób tym lepiej, ale wolałbym z tym nie przesadzać, bo później będzie dużo papierkowej roboty.

Inwestujemy równo, zarabiamy też każdy tyle samo.
Między sobą dzielimy zarobki tylko z wypożyczonych refów! Refy, które znalazłem sam przed powstaniem naszego przyszłego teamu, zarabiają dla mnie.

Proszę o pisanie w tym temacie, ile ewentualnie bylibyście w stanie przeznaczyć, myślę, że coś koło 15-20$ powinno wystarczyć, tylko musiałoby się zgłosić kilka osób. Czasu na zastanowienie mamy dużo, refki będą dostępne dopiero w marcu, a wcześniej nie ma sensu kupować premium, bo nie mielibyście z tego żadnych zarobków.

Czekam na opinie!
Pozdrawiam!


- mala1969 - 03-02-2009 22:48

Moją opinie znasz :arrow: .To zależy od mojego konta AP :-) Wiesz o co chodzi :-|


- Sniechu - 03-02-2009 22:49

mala1969, tak, tak, wiem. :-)
Myślałem, że pomysł umarł, ale pytało o to kilka osób, więc postanowiłem, że spróbuję doprowadzić to do skutku. :-|


- mattys5 - 03-02-2009 22:55

jak mi odblokują AP to sie zobaczy :mrgreen:


- Sniechu - 03-02-2009 23:11

Aha, jeszcze o jednej rzeczy zapomniałem wspomnieć. Po zakupie premium automatycznie zwiększy się także oferowany przeze mnie refback! Wysokość refbacku w procentach wprawdzie zmniejszy się z 80% do 70%, ale za to z 0.004$ za klik zrobi się 0.007$ za klik, więc prawie dwa razy tyle! Jak będę miał za klik refa 0.01$ to przecież Ci w refbacku też będą mogli zarobić, nie? ;-)


[Nieaktualne]Premium i Poleceni w UnoBux.com - Damien - 03-02-2009 23:27

Hmm a bym mogl cos zainwestowac nom ale zalezy... ileBig Grin
moze uzbieral bym do marca w buxach z 20$ i bym zainwestowal? jak uzbieram to zainwestuje a jak nie to pomysle... :mrgreen:


- Sniechu - 04-02-2009 10:25

Dzisiaj albo jutro mogą już być refy! To info od admina UnoBux!
Decydujcie się, bo dobrze by było kupić już to premium! Piszcie, kto ile kasy może wyłożyć od razu, zobaczymy na co nam starczy. Ja mogę zainwestować około 21-23$.


- doiy - 04-02-2009 14:31

Ok, poszło wszystko co miałem. Przynajmniej teraz nie muszę się martwić, że ktoś mnie okradnie. :mrgreen:


- Sniechu - 04-02-2009 14:37

Ok, jest.

KUPILIŚMY PREMIUM!!!

Póki nie mamy poleconych, zarobkami dzielimy się następująco:
- Moje 4 podstawowe kliki idą na moje konto, ale 5 dodatkowymi klikami dla premium dzielimy się między sobą, czyli za chwilę wyklikam te 5 reklam i to będzie już 0.05$ na konto naszego teamu do podziału.
- Refback ustalam na 60%, ALE Z 0.01$!!! Czyli zarabiacie tak naprawdę 120% wartości klików poleconych dla standard! Miało być 70%, ale uznałem, że 60% to i tak dużo i zrobimy z tego podział grupowy:
*refback 60%
*do mnie idzie 20%
*doiy i Boro! po 10%
- Odpalę Wam też jakąś część z klików moich prywatnych refów, ale na razie się zastanawiam nad jej wysokością, w końcu zarobki miały być z wypożyczonych refków, nie? :-P


- Boro! - 04-02-2009 16:16

Sniechu, oj Sniechu Sniechu już cwaniakujesz :mrgreen:

Miało byś po równo ale dobra :mrgreen:
Przy takim podziale mi się to nie opłaca ale nie Ci będzie..
Czyli co ja będę zarabiał z 5 centów 10% ??
Może kiedyś mi się zwróci inwestycja.. :roll: