Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hmm kilka pytań osoby początkującej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Hmm kilka pytań osoby początkującej (/Temat-Hmm-kilka-pytan-osoby-poczatkujacej-25740)

Strony: 1 2


Hmm kilka pytań osoby początkującej - DobryZiomeczek - 30-01-2009 12:16

Witam wszystkich serdecznie.. ;-)
Na początku mojej wypowiedźi chciałbym zaznaczyc że nigdy nie zajmowałem sie zarabianiem w internecie i jestem poprostu zielony w temacie.Czytam sobie Te forum , ale stron-firm jest masa, różnych opcji do wyboru jest dużo..ale gdy ktoś sie na tym nie zna to niewie ,które wybrac..
Chcialbym zeby mi ktoś wyjaśnił jak można najszybciej zarobic i ile mozna najwięcej wyciągnąc miesięcznie , bez wkładu własnego..
Czytanie maili po dwie dzięsięte grosza to raczej mało opłacalna opcja... są jakieś lepiej płatne sprawdzone opcje , na których faktycznie można coś tam dorobic..? obecnie mam dużo wolnego czasu i chcialbym go jakoś wykozystac..ale zeby sie oplacało..:-)
Przeczytałem dużo tematów na forum ,ale niewiem które rzeczy najbardziej sie opłacają..
Dziękuje z góry za sensowne odpowiedźi i mam nadzieje ze nikt nie usunie mojego tematu :-)


- Bloodme - 30-01-2009 12:45

Jeśli chcesz szybko zarobić, bez własnego wkładu, to zapraszam do działu Programy Partnerskie -> Pokerstrategy.com. Jest to strona opisująca strategie, dzięki której można wygrywać w pokera, na początku zarabiasz niewiele, ale systematycznie. Na start dostajesz 50$ bonusu, zresztą masz tam wszystko opisane :-)


- piechu - 30-01-2009 13:34

jest czytanie platnych emaili ale sa firmy gdzie masz po 1 gr a nie 0.2 gr i moze nie ma tru najlepszych zarobkow ale masz pewnosc ze dostaniesz kase

w buxach natomiast masz wieksze zarobki ale w zadko ktorym dostaniesz wyplate

jakby co pisz na gg albo PW chetnie odpowiem na wszystkie pytania :-)


- Boro! - 30-01-2009 13:48

Możesz się pobawić w upladowania plików. Jak masz czas to jest to bardzo dobra forma zarobku w internecie. A zupełni przypadkowo mam konto na sprzedaż w jednej z takich firm za 5$ mógł byś od razu zacząć zarabiać :mrgreen:

Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć wal na GG lub PW :-P


- doiy - 30-01-2009 13:52

Boro!, czyżbyś miał 2 konta na sprzedaż? :->


- Boro! - 30-01-2009 13:56

doiy, jak to dwa ?
Mam jedno tylko na uploading.com :evil2:


- mala1969 - 30-01-2009 13:59

Boro!, Zobacz swój poprzedni post :->


- Damien - 30-01-2009 14:04

http://www.zlecenia.przez.***
Tam możesz znaleźć zlecenia i zacząć normalnie czasem i legalnie zarabiać w internecie.


- Boro! - 30-01-2009 14:05

już widzę dopisywałem coś przez wstecz w przeglądarce i musiała się wysłać dwa razu już poprawiam :-P


- DobryZiomeczek - 30-01-2009 14:16

piechu napisał(a):jakby co pisz na gg albo PW chetnie odpowiem na wszystkie pytania :-)
Napisałem do Ciebie na gadu :-)