Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UploadBox 20$ za 1000 ściągnieć !!! Wszystkie kraje!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UploadBox 20$ za 1000 ściągnieć !!! Wszystkie kraje!! (/Temat-UploadBox-20-za-1000-sciagniec-Wszystkie-kraje-25688)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- sylwu - 10-02-2009 18:13

Nie otrzymuje żadnego info od WM.
Screen w odpowiednim dziale.


- sqall - 11-02-2009 13:55

Sylwu, jak transferujesz potem srodki z WM? Na paypal a potem na konto? Ile na tym szacunkowo tracisz % ?

BTW. chcialem sprobowac z uploadboxem bo mam pewnien pomysl, jednak w tym momencie nie moge wrzucic pliku, bad gateway 502, czy ten blad pojawia sie czesto ?


- sylwu - 11-02-2009 15:04

[quote:-|77735d26b="sqallpl"]Sylwu, jak transferujesz potem srodki z WM? Na paypal a potem na konto? Ile na tym szacunkowo tracisz % ?

BTW. chcialem sprobowac z uploadboxem bo mam pewnien pomysl, jednak w tym momencie nie moge wrzucic pliku, bad gateway 502, czy ten blad pojawia sie czesto ?[/quote:-|77735d26b]

Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie to jak narazie nie rzelewałem jeszcze kasy na pp. Prowizja wynosi 4,5% w zależności z jakiego exchangera się kożysta.

Jeżeli chodzi o błąd to czasami się pojawia. Polecam wrzucać przez FTP.


- sqall - 11-02-2009 15:15

Mam jeszcze pytania. Czy osoba bez premium moze sciagac pliki dowolnego rozmiaru? Pytam bo wrzucam spore, nawet do 2GB, skoro placa za jedno IP w 24h.

Jak szybko aktualizuja sie statystyki? Czy statystyki mozna ogladac tylko w takiej formie jak w REVENUE, czyli dzisiaj, ostatni tydzien etc. ?

Chyba zle trafilem z wejsciem, bo sciagac tez czesto sie nie da, wyskakuje te same bledy co przy wysylaniu.

Czy to czesta sytuacja?


- sylwu - 23-02-2009 17:25

Bez premium można ściagać duze pliki, przynajmniej do 700Mb bo sam wczoraj taki ściagałem, ale myślę że wieksze też napewno.

Co do ściągania to ogólnie troche lipa, mam łącze 512 i prędkośc ściągania tylko 45kb/s.

Aaa no i dostałem dzisiaj wypłatkę :-P Dowodzik w odpowiednim dziale


- Logan - 23-02-2009 20:43

sylwu, jakbyś mógł to gdy będziesz wypłacał kase z WM na PP to napisz potem małe How To, jak przesłałeś te pieniądze. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć co to jest exchanger, czy jest to zewnętrzna usługa innych serwisów? Bo przed chwilą się z czymś takim spotkałem tylko nie za bardzo z czaiłem o co chodzi, ale było coś tam o transferze PP>WM i WM>PP, czy dobrze mówię, jeśli się mylę to mnie popraw.

Co do limitu wielkości pobranego pliku to nie ma tam chyba czegoś takiego z tego co widziałem, bynajmniej do 2GB można pobrać plik bez problemu, z tym że między pobraniami trzeba czekać 30 minut, dlatego nie opłaca się dzielić na party.


- sqall - 23-02-2009 21:22

Wczoraj przesyłałem małą kwotę, 20$ z WM na PayPal u nich:

http://exwp.com/index_en.html

Mimo ze byla niedziela wieczor, po jakiejs godzinie mialem pieniadze na PP

Calosc odbywa sie automatycznie, wystarczy podac numer swojego portfela i wplacic poprzez ich strone.


- mateuszolkusz - 23-02-2009 22:56

Sylwu powiedz mi to prawda ze kasuja sie pliki po miesiacu ? Tak niby pisze na stronie, ale mam nadzieje ze dzieje sie tak jesli sie ich nie sciaga :-) czekam na odpowiedz.

Pzdr


- sylwu - 24-02-2009 16:09

tak jak piszesz. kasują się po uplynieciu miesiąca od dnia ostatniego ściągnięcia pliku.


- kalisz1278 - 25-02-2009 08:14

Ma ktoś jakiegoś newsa, albo w ile czasu wypłacają? :-)