Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy w PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Filmy w PLAY (/Temat-Filmy-w-PLAY-2567)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Filmy w PLAY - Zythus - 01-03-2010 20:21

Siemka. Ostatnio zobaczyłem, iż niektórzy nie widzą niektórych filmów.
Nasz forumowy chikita także nie wiedział, iż po wejściu w zakładkę Play, z lewej strony mamy przyciski Play, Videos i All. Klikamy na "All" i widzimy wszystkie 53 filmy.
Niektórym może się to wydawać oczywiste, ale niektórzy chyba o tym nie wiedzieli [na TS'ie kilka osób, a także mój kumpel, który dowiedział się o tym wczoraj, gdy mu powiedziałem].

Możecie dać reputa Tongue


RE: Filmy w PLAY - Daminn - 01-03-2010 21:28

Proponuje podkleić. Również o tym nie wiedziałem ;E


RE: Filmy w PLAY - Gontarek - 01-03-2010 21:49

co jest ja ogladam caly film [ 1 raz ] i ptz mi nie daje ... nic na koniec jest caly czas czarny ekran nie ma kodu do wpisania co jest ???


RE: Filmy w PLAY - rj7rad - 01-03-2010 21:54

(01-03-2010 21:49)Gontarek napisał(a):  co jest ja ogladam caly film [ 1 raz ] i ptz mi nie daje ... nic na koniec jest caly czas czarny ekran nie ma kodu do wpisania co jest ???

Musisz oglądac film aż do skutku.


RE: Filmy w PLAY - Alcor - 01-03-2010 21:55

Krótka rada ale jakże przydatna.
Przypinam.


RE: Filmy w PLAY - mrover - 01-03-2010 22:32

WTF?
"You've earned null ptz"
Filmik zaznaczył się jako oglądnięty ale punktów nie dostałem.


RE: Filmy w PLAY - Ober16 - 01-03-2010 23:10

Miałem dzisiaj to samo niewiem czemu..


RE: Filmy w PLAY - mik_26 - 02-03-2010 02:44

Też przytrafiła mi się akcja "null". O co come on?!


RE: Filmy w PLAY - Zythus - 02-03-2010 06:51

Na pewno nie dostaliście ptz? Zdarzyło mi się parę razy, iż po oglądaniu danego filmiku i przepisaniu kodu z obrazka, wyskoczył komunikat "You've earned 0 ptz". A punkty i tak mi zaliczyło.
Najwidoczniej Lockerz coś zmienia. :F


RE: Filmy w PLAY - MalinaJUMPER - 02-03-2010 07:09

Ja miałem jak @Up lecz mi ptz nie zaliczyło ale im wybaczam bo teraz mają od ch**a roboty i nie dziwie się że im bugi wyskakują. Chociaż też nie są bez winy, od tego czasu mogliby "powiększyć" ilość swoich serwerów, założyć siedzibę w Europie (po I paczki lepiej by przychodziły tzn szybciej, po II korespondować też można by szybciej) mogli by zrobić stronę (chociaż główną chodzi mi o hallway) z możliwością wybrania języka. Jeśli jednak nie mogliby zrobić siedziby w europie (sorry że na końcu o tym pisze ale dopiero mi do głowy wpadło) to mogliby zatrudnić o te parę osób więcej, no bo raczej pieniędzy im nie brakuje nawet na założenie siedziby. Jeżeli napierdzieliłem głupot proszę o poprawienie mnie bo mam zajebisty ból po migrenowy (niestety miewam już migreny w takim wieku -.- ah ta genetyka) To by było na tyle.