Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do du z zarabianiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Do du z zarabianiem. (/Temat-Do-du-z-zarabianiem-25644)



Do du z zarabianiem. - mko101 - 14-01-2009 18:06

Zaczynam Was podziwiać, że się w to bawicie. Patrząc racjonalnie od września NIC nie zarobiłem. A jeśli nawet to mam 4$ na koncie. Działał mi sposób Blood'ego, lecz w końcu i mi zablokowali konto :-> Zarabiacie małe sumy.
Szczerze, to co mi z uzbieranych 4$ przez 3 MIESIĄCE? Co, na Cole mnie stać, jest super :->
Ja już trace wszystkie zapały do zarabiania :-P
Tak więc mówię jeszcze raz, podziwiam Was! :-))


- Sniechu - 14-01-2009 18:08

mko101, przy 6-7 aktywnie klikających refach w dingobux i chillbux i przy odrobinie szczęścia przy zlecaniu wypłaty można naprawdę wyciągnąć stamtąd niezłe pieniądze. Przez niecały miesiąc bez inwestowania wyciągnęliśmy (ja i refki z refbacku) około 50$, więc nie możesz mówić, że zarobki są żadne, trzeba tylko dobrze trafić. :-P


- Kubabest - 14-01-2009 18:09

To jest bardziej forma zabawy niz zarabiania .Sam zarobilem TEZ od wrzesnia 4$ .Z tego mialem czasmi ladne sumy w buxach , ale sie zesamily (vipbux,maxptc...)


- Boro! - 14-01-2009 18:10

jak masz wolny czas to można się pobawić :-)
Ja też jakich efektów wielkich nie mam ale może kiedyś mi się uda i wyciągnę porządną kasę z czegoś. Teraz duże nadzieję wieże z uploading.com :-P


- Kubabest - 14-01-2009 18:18

A ja w moj refback :lol:


- makaj - 14-01-2009 18:39

mko101, tu nie ma co podziwiać, to jest przykre.


- RiPper - 15-01-2009 17:42

ja tam w te 3miechy bez inwestowania wyciągnąłem 19$ z czego nigdzie nie klikam wlasnorecznie ;] i rowniez podziwiam tych co klikaja recznie zeby wyciagnac tego 1$ xD


- Kubabest - 15-01-2009 18:37

To niby jak to zrobiles?Hokus-pokus? :lol:

Zobaczylem twoj opis.Cziter !!


- Bloodme - 15-01-2009 18:38

Wystarczy dobra stronka i jakieś lepsze pozycjonowanie :-)