Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Nowy ]Gomez PEER Community.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [ Nowy ]Gomez PEER Community.com (/Temat-Nowy-Gomez-PEER-Community-com-25641)



[ Nowy ]Gomez PEER Community.com - flash79 - 14-01-2009 14:28

Witam. Mam przyjemność jako pierwszy przedstawić państwu zupełnie nowy sposób zarabiania. Firma Gomez PEER Community zajmuje się badaniem sprawności łącza internetowego w danym kraju. My, użytkownicy programu Gomez peer, jesteśmy im potrzebni, aby udostępniać im danych tego łącza. Wiele firm zgłasza się do Gomez peer, aby Ci dostarczyli im danych o łączu internetowym, aby było możliwe naprawić, poprawić błędy danych firm. Na czym polego nasza praca? Na rejestracji na oficjalnej stronie programu, pobraniu oraz zainstalowaniu aplikacji Gomez peer i... to już koniec!. Zarabiamy pieniądze, na pozostawieniu włączonego komputera i aplikacji. Program nie spowalnia pracy komputera, możemy bez problemu pracować, surfować po internecie, grać itd. Najważniejszym etapem naszej pracy dla Gomez peer, jest dostanie się do grupy użytkowników "Active". Po rejestracji i instalacji programu, jesteśmy honorowani statusem "Pending". Zmiana ze statusu "Pending" na "Active", trwa (wg. danych na stronie) 14 dni roboczych. Wszystko co musimy spełnić aby otrzymać status "Active", jest włączenie programu na min. 1 godzinę dziennie. Potem już tylko zarabianie. Otrzymujemy 0,0005$/min. To nie koniec bonusów. Na pochwałę zasługuję tutaj także system poleconych. Otóż za każdą poleconą osobę, otrzymujemy 1.00$. Jedynym warunkiem otrzymania premii, jest otrzymanie przez osobę poleconą statusu "Active". Minimum do wypłaty to 5$, wysyłane na PayPal, AliPay, MoneyBookers. Wypłaty są dokonywane z miesięcznym opóźnieniem (jeśli uzbierasz minimum do końca stycznia, wypłatę otrzymasz w lutym). Myślę że opisałem tutaj najważniejsze plusy i minusy programu, aby się zarejestrować, kliknij poniższy link:

Gomez Peer

Aby pobrać program Gomez peer, kliknij poniższy link:

-Pobierz program gomez peer:


- Boro! - 14-01-2009 14:31

popraw tag :-|


- flash79 - 14-01-2009 14:33

oki i dzięki


- Boro! - 14-01-2009 14:34

flash79, nadal jest źle :-P


- mala1969 - 14-01-2009 14:55

Czy to nie jest taki sam temat? http://zarabiam.com/topics5/gomez-peer-vt411.htm?highlight=gomez+peer+community.com


- flash79 - 14-01-2009 15:04

oj chyba tak i nie sprawdziłem jak pisałem posta :oops:


- Boro! - 14-01-2009 15:55

według mnie to jest inny temat :-)
Strona firmy jest inna,


- mjs17 - 14-01-2009 16:24

strona jest taka sama kosz


[ Nowy ]Gomez PEER Community.com - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.