Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Inwestycja (/Temat-Inwestycja-25640)

Strony: 1 2 3 4 5


- piechu - 17-01-2009 11:53

hehe raz na wozie raz pod wozem :-P


- mko101 - 17-01-2009 18:32

Dałem sobie spokój na razie z buxami i pocinam w pokerka :->
Idzie mi jak idzie. Raz dobrze, raz źle :-P


- Bloodme - 17-01-2009 19:29

mko101, właśnie, jak tam twój bankroll? :idea:


- piechu - 17-01-2009 22:34

a jestes chociaz na plus???


- mko101 - 17-01-2009 23:58

Dzisiaj tak, ale ogólnie jestem daleko w tyle.
Bloodme, wejdź w końcu na gg, bo muszę pogadać z Tobą. :->
A co do ogólnego stanu, to mam ok.40$, z czego dzisiaj odrobiłem 5$.


- piechu - 18-01-2009 00:16

ale jestes w tyle bo na poczatku nie umiales grac a teraz sie zwraca czy ogolnie tam zalezy od szczescia??


- Bloodme - 18-01-2009 00:53

Jestem na gg :idea: piechu, wiadomo, jak jesteś super pechowcem, to nawet najlepsza strategia nic Ci nie da. Ale chyba lepiej mieć strategie i liczyć na farta, niż jej nie mieć i też liczyć na farta :-P


- mko101 - 18-01-2009 12:12

Oczywiście szczęście jest najważniejszym czynnikiem :->
Ale przegrywałem, bo wchodziłem na wpół dobrych kartach i nic z tego nie miałem. (np. A,Q, a wyłożone były same niskie). Wkurzające jest też, że już wejdziesz (ja gram na najniższym limicie 0.10$) i zaraz ktoś podbija, że musisz się wycofać. Chyba, że masz naprawde dobre karty (np. JJ, QQ, KK, AA, ew. AK).
Ale co do strategii, to musisz patrzyć na zawodników, jak grają czy blefują. Wczoraj miałem taką sytuację, że koleś co chwilę podbijał i nikt nie chciał wchodzić. A nawet jak już ktoś wszedł to zaraz podbił o 1$ lub więcej i już się wycofywali. W końcu dostałem dobre karty, jeszcze miałem fulla i zgarnąłem od kolesia 5$ :->
A druga rzecz - Twoje ustawienie na stole. Najlepiej jeśli jesteś na końcu i masz oko na wszystkich. Wczoraj tak właśnie grałem. Wchodziła jedna lub dwie osoby. I wtedy spokojnie można blefować. Tak więc podbijam, oni się wycofywali i zgarniałem wszystko :-P
Tak więc, musisz sobie sam wypracować strategię, przez grę. Ale wszystkie artykuły też warto przeczytać ;-)


- Bloodme - 18-01-2009 13:35

mko101, radzę Ci za często nie blefowac, bo ja się na tym nieźle przejechałem, z 68 podbiłem na późnej do 1$, ten na blindzie podbił do 2, a mi żal było już tego dolara, więc dorzuciłem drugiego :-> No i się okazało, para króli u kolesia. Takich jazd miałem więcej, najważniejsze to opanowanie :idea:


- mko101 - 18-01-2009 16:09

A jak twój stan? Ja zaraz idę trochę pozarabiać 8-)