Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skup linków pozycjonujących - Reaktywacja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skup linków pozycjonujących - Reaktywacja :) (/Temat-Skup-linkow-pozycjonujacych-Reaktywacja-25629)



Skup linków pozycjonujących - Reaktywacja :) - ReXXX - 11-01-2009 20:29

Po nie wypalonej mojej ofercie i problemami z firmą LinkLift. Postanowiłem reaktywować ofertę :-)

Współpraca z LinkLift :-)

Zasady programu:

1.Za każdy link tekstowy otrzymujesz stałe miesięczne wynagrodzenie- niezależnie od wyświetleń strony oraz wejść na umieszczony link.
2.Dzięki mojej ofercie sprzedawanie linków tekstowych jest proste i przejrzyste. Teraz możesz sobie oszczędzić niekończących się korespondencji, uciążliwego umieszczania i usuwania linków, trudnych negocjacji i niepewnych rezultatów. Przejmuje to.
3.Linki nie muszą zajmować wartościowej powierzchni reklamowej. Równie dobrze mogą się znajdować poza tą częścią strony, która wyświetla się od razu w przeglądarce (below the fold)
4.Wszelkie wynagrodzenia zostaną zapisane na rachunku zbiorczym wraz z końcem miesiąca.
5.Ceny linków wyceniam indywidualnie w systemie LinkLift.

Jaką masz korzyść z tego ??? Przecież możesz zam zapisać się do linklift ??? ;-)

Korzyści są proste większe stawki ponieważ mam dodane sporo stron i mam większe ceny linków.

Wypłata PayPal (od 60 zł)
Czas wypłaty wynosi max.1,5 tygodnia

Jak się zapisać ???

Napisz tak w temacie wg. następującego szablonu ;-)

1. Adres URL
2. PageRank ( jeżeli nie znasz sprawdź na http://pagerank.4free.pl/ )
3. Tytuł (Prosimy o NIEPODAWANIE oryginalnego tytułu strony, lecz wymyślenie alternatywnego tytułu, który równie dobrze odda jej treść. )
4. Ile chcesz mieć zarabiający linków max. 10 (czym mniej to jeden jest więcej wart)
5. Język Strony
6. Umieszczam link
a) pojedynczej stronie
b) wszystkich podstronach
7. Proponowana stawka za jeden link **
8. Słowa kluczowe twojej strony (min. 20 słów)
9.Opis (Proszę opisać swoją stronę w mniej niż 300 znakach. Proszę nie podawać adresu strony i NIE kopiować oryginalnego tekstu ze strony)

------
LinkLift jest systemem Beta więc zastrzegam prawo do wszelkich awarii i problemów z skryptem ;-)


- Bloodme - 11-01-2009 20:55

Możesz mnie trochę wtajemniczyć? ;-) Wrzucam na swoją stronę linki i zarabiam tak?


- Boro! - 11-01-2009 21:15

tylko jedno pytanie wcześniej jeśli dobrze pamiętam były stawki czy mógł byś je wkleić ponownie ?


- JereManU - 11-01-2009 23:31

ReXXX napisał(a):Korzyści są proste większe stawki ponieważ mam dodane sporo stron i mam większe ceny linków.

Nie kłam. Poza tym każdy musi sam się tam zarejestrować w tym programie, Ty nie możesz być pośrednikiem. I nie gadaj, że masz jakieś umowy, bo znowu będziesz kłamał (oni tylko na tym by tracili).
Nie próbuj zakładać nowego tematu z tym, bo będą 3 ostrzeżenia albo i więcej.


Skup linków pozycjonujących - Reaktywacja :) - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.