Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięte]Zarabiaj ponad 20$ na dobe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięte]Zarabiaj ponad 20$ na dobe! (/Temat-Zamkniete-Zarabiaj-ponad-20-na-dobe-25610)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


[Zamknięte]Zarabiaj ponad 20$ na dobe! - Bloodme - 09-01-2009 19:45

[center]Witam[/center]


Odkryłem nowy sposób zarabiania w internecie, pewny i skuteczny - sam go używam. Uważam, że mogę się tą wiedzą z wami podzielić, ale nie ma nic za darmo :-P
Nie potrzeba do tego żadnych umiętności, liczy się tylko i wyłącznie poświęcony czas!

Ile można zarobić? Jak już pisałem wcześniej zależy to od poświęconego czasu, zarobki nie są z każdym dniem większe, utrzymują się na tym samym poziomie(w zależności od poświęconego czasu :-P ). Przykład: Chcesz przez dobe(24 godziny) zarabiać tylko i wyłącznie tym sposobem, ile możesz zarobić? Ponad 20$! Podkreślam przez 24 godziny musisz siedzieć przy komputerze i wykorzystywać sposób, żeby zarobić ponad 20$!
Wiadomo, że nikt nie będzie tyle siedział(chyba :-> ). Można to robić godzine dziennie(wtedy zarobek wyniesie około 90-100c) - jak kto chce. Zależy to także od internetu, ja np. mam bardzo wolnego i to na moim obliczyłem taki zarobek w ciągu godziny, zatem na szybszym może być on większy. :-) Kase zarabiasz na AlertPay.
Chyba sami rozumiecie, że nie mogę napisać tu wszystkiego :-)

Podsumowując: Przykładowo inwestujesz wraz z 6 osobami po 10$(razem 70$). Dziennie poświęcasz na to 2 godziny, czyli zarabiasz koło 2$ inwestycja zwraca się spokojnie po tygodniu i już możesz zarabiać na czysto ;-)

Cena tego sposobu: 70$ na AP Maksymalna ilośc osób na jeden pakiet to 10! Jeśli więcej niż 10 osób będzie chciało kupić ten sposób, to wtedy będzie rabat i koszt spadnie do 60$.
Przykładowo 20 osób, to 10 płaci 60$ i 10 płaci 60$ :-)

Zapisali się:

1. Sniechu - zapłacone | gg podane
2. doiy - zapłacone | [b]gg podane
3. Boro! - zapłacone | gg podane
4. mala1969 - zapłacone | gg podane
5. piechu - zapłacone | gg podane
6. mbison - | gg podane
7. greg - zapłacone | gg podane
8. proto2008 - zapłacone | gg podane
9. kubabest - | gg podane
10. megorasz - zapłacone | gg podane

1. mjs17 - |
2. unruhe7 - |
3. mrw111 - |
4. mko101 - zapłacone | gg podane
5. Pablobo - zapłacone | gg podane

Daje gwarancje na 3 miesiące! Jeśli z jakiegoś powodu sposób przestanie działać - zwracam Ci pieniądze! Uwaga! Gwarancja nie jest ważna, jeśli któraś z osób, które złożyły się na sposób, rozpowszechni go!!

Informuje, że jestem autorem tego sposobu, sam go wymyśliłem, od nikogo nie ściągnąłem!

Zabrania się sprzedaży tego sposobu, bez zgody autora! Jestem zapisany na wszystkich forach o zarabianiu w internecie, różnych serwisach aukcyjnych i stronkach, więc łatwo mi będzie obserwować, czy ktoś nie złamał praw autorskich


- Kubabest - 09-01-2009 20:06

Ciekwy jestem czy ktos za ta twoja kure co znosci zlote jaj da 70$.W pewnym sesie jest to zakup kota w worku.Mogles zrobic cos w stylu za zapis albo cos takiego.Czy to kot czy to kura okolo 200zl piechota nie chodzi .Chyba , ze akceptujesz raty :lol:


- doiy - 09-01-2009 20:08

Jaki kot w worku, przecież jest gwarancja na 3 miesiące. A skoro możesz dziennie zarobić przez 1 godzinę 1$ to jest to bardzo opłacalne.


- Kubabest - 09-01-2009 20:10

Widzailes tego dolara w godzine ?Jakby tyle zarabial to w buxy by sie nie bawil.


Re: Zarabiaj ponad 20$ na dobe! - doiy - 09-01-2009 20:13

Bloodme napisał(a):Można to robić godzine dziennie(wtedy zarobek wyniesie około 90-100c) - jak kto chce.

Skoro tak napisał to chyba nie kłamie.


- Sniechu - 09-01-2009 20:23

Hmm, ja bym się nad tym zastanowił, ale te 70$ jednak odrzuca... Bloodme, powiedz mi tylko, czy to, ile osób będzie znało ten sposób, wpłynie jakoś na zmniejszenie zarobków?


- Kubabest - 09-01-2009 20:24

\Bloodme/
Czy ten "sposob"jest w 100%legalny?


- Boro! - 09-01-2009 20:24

Nie chce wam nic mówić ale z tego co wiem to dyskusja jest zabroniona w tym dziale :roll:


- Bloodme - 09-01-2009 20:32

Kubabest napisał(a):Chyba , ze akceptujesz raty

Niestety nie :-P

Kubabest napisał(a):Jakby tyle zarabial to w buxy by sie nie bawil.

Od czasu odkrycia sposobu, przestałem.

Sniechu napisał(a):powiedz mi tylko, czy to, ile osób będzie znało ten sposób, wpłynie jakoś na zmniejszenie zarobków?

Nie.

Kubabest napisał(a):Czy ten "sposob"jest w 100%legalny?

Tak samo legalny jak zarabianie w buxach :->


- makaj - 09-01-2009 20:44

Mega niebywały sposób uruchomić kilka autosurfów naraz...