Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-laptop-MacBook-13-inch-1000-PTZ-idzie-szybko-na-restocku-2561)



[Rozwiązane]Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - Szymik - 01-03-2010 19:33

Dzięki za odp.


RE: Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - Karpik - 01-03-2010 19:35

Idzie bardzo szybko. Jak wchodziłem na restocki to już go zawsze nie było ;x


RE: Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - Alcor - 01-03-2010 19:44

Jak masz refleks i dobrego neta to dałbyś rade go zgarnąć, chociaż nie polecam... dużo zapłacisz cła/vatu.


RE: Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - xPietrek - 01-03-2010 20:01

Zapłaciłbyś ok. 550 zł vatu, cło na Laptopy podobno zostało zniesione.
Za MacBook Pro 13-inch - Aluminum pewna osoba musiała zapłacić 580 zł, czyli i tak się opłaca, bo takie MacBooki chodzą po większych cenach.
W USA kosztuje on $999, więc zapewne nie mają ich dużo w zapasie podczas restocku, a sporo osób na niego poluje (patrząć chociażby na ankietę na tym forum). Sam kiedyś myślałem żeby spróbować go upolować - zrezygnowałem. Szanse są minimalne...


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy laptop MacBook 13-inch - 1000 PTZ idzie szybko na restocku ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.