Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest taka możliwość? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy jest taka możliwość? (/Temat-Czy-jest-taka-mozliwosc-25580)

Strony: 1 2 3


Czy jest taka możliwość? - Inferno897 - 02-01-2009 16:28

ReXXX napisałeś:
"No, cała rzecz jest prosta: poczytaj o bibliotece curl dla PHP. Łączysz się z zadanym adresem, pobierasz zawartość strony i ot, cała filozofia Wink Tyle że robisz to kilkadziesiąt/kilkaset razy. Należy przy tym pamiętać aby nie zapisywać ciasteczek - wtedy każde wejście będzie traktowane jako nowy gość. :-P "

Chciałbym się dowiedzieć czy można w ten sposób oszukać firmy płacące za 1000 wyświetleń banera na stronie? Ponieważ potrzeba tam 1000 wejść ale unikalnych. Można w tym programie o którym mówisz zmieniać IP? Jeśli nie to czy jest jakiś inny sposób?


- makaj - 02-01-2009 16:46

Jak bardzo chcesz to ja mogę Cię oszukać. Chcesz tego?


- ReXXX - 02-01-2009 16:51

Inferno897,
Od strony technicznej: najprościej będzie to zrobić na bibliotece curl. Nie sądzę aby skrypt działał cały czas (dla PHP z linii poleceń też obowiązują limity czasowe?), może to odpalać cyklicznie np. co minutę z cron'a. Bajer z przekierowaniem z innej strony to dodanie nagłówka "Referer".

Ogólnie nie ma czegoś takiego jak wchodzenie i wychodzenie użytkowników. Protokół HTTP składa się z pytania i odpowiedzi - i tyle. Skrypty takie jak forum phpBB i każdy inny CMS sprawdzają ilość gości/użytkowników po przydzielonym im identyfikatorze sesji. Jeśli nie będziesz łączył się ponownie z otrzymanym w ciasteczku identyfikatorem sesji, to za każdym razem phpBB uzna to za połączenie się nowego użytkownika (gościa).

Można uruchamiać skrypt cyklicznie, np. poprzez wspomnianego cron'a. Odsyłam do

Cytat:man crontab

Jeżeli chodzi o inne adresy ip wystarczy kilka serwerów proxy odpalanych zdalnie

Musisz zrobić zdalnie połączenie proxy przez hosty


To powinno wystarczyć ci żeby napisać taki skrypt....

Pisze to po to aby zyskać wiedzę z zakresu PHP a nie w celach oszustów :-)

Pozdrawiam ReXXX :arrow: :arrow:


- Inferno897 - 02-01-2009 17:06

Wielkie dzięki ReXXX, byłem po prostu ciekaw czy można tak zrobić, a co do Pana makaj, to nie chciałem nikogo oszukiwać, to tylko ciekawość, więc nie musi Pan mnie niszczyć :-(


- ReXXX - 02-01-2009 17:10

Inferno897, już wcześniej opisałem podobne problemy w firmie CPMprofit.com :-> *


Inferno897, tak z ciekawości jak masz duży serwer pod stronę (najlepiej dedyk) można uruchamiać skrypt cyklicznie, np. poprzez wspomnianego cron'a naprawdę z dużą szybkością :-) *


* Materiał edukacyjny :->


- Inferno897 - 02-01-2009 17:18

W tej firmie CPMprofit.com nie naliczają wejść poprzez serwery proxy, więc chyba nie bardzo da się zarobić :?:


- ReXXX - 02-01-2009 17:30

Inferno897, dobrze zrezygnujmy z proxy ;-)

Ale można samemu stworzyć ruch na stronie tak jak opisałem powyżej :-D


Pisze to w celach edukacyjnych ;-)


- Inferno897 - 02-01-2009 17:32

Czyli nici z zarabiania.


- Sniechu - 02-01-2009 17:32

ReXXX, może zamiast pisać w każdym poście informacje typu:

ReXXX napisał(a):Pisze to po to aby zyskać wiedzę z zakresu PHP a nie w celach oszustów :-)
ReXXX napisał(a):Materiał edukacyjny :->
ReXXX napisał(a):Pisze to w celach edukacyjnych ;-)

Dodaj sobie to do podpisu, bo widzę, że nic w nim nie masz. :mrgreen:

[ Dodano: 2009-01-02, 17:34 ]
Inferno897 napisał(a):Czyli nici z zarabiania.
Jak chcesz zarabiać przez oszukiwanie, idź do osiedlowego sklepu i ukradnij co się da, na to samo wyjdzie...


- ReXXX - 02-01-2009 17:35

[b:-|e7ddf07bc]Inferno897[/b:-|e7ddf07bc], jakie nici jak zrobisz ten skrypt poprzez wspomnianego cron'a firmy zaliczają wszystkie wyświetlania banera !!! ;-) *


[b:-|e7ddf07bc]Sniechu[/b:-|e7ddf07bc], żeby nie było .... :mrgreen:

[size=7:-|e7ddf07bc]*Materiał Edukacyjny [/size:-|e7ddf07bc] :mrgreen: