Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne kpiny PayPal'u... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Kolejne kpiny PayPal'u... (/Temat-Kolejne-kpiny-PayPal-u-25567)

Strony: 1 2


Kolejne kpiny PayPal'u... - Bloodme - 30-12-2008 23:34

Wchodzę na pocztę, a tu wiadomość od PP, że zablokowali mi 0.05$ :mrgreen: z Mini.Vladbux.com. Odpisałem im w centrum rozstrzygania sprawy, w informacjach dodatkowych. Wiadomości wam nie skopiuję, ponieważ zawiera ona treści obraźliwe i wulgarne. :-P


- Sniechu - 31-12-2008 09:37

Bloodme napisał(a):zablokowali mi 0.05$ :mrgreen:

Pozostawmy to bez komentarza... :mrgreen:
Zablokowali Ci tylko tą kasę, czy całe konto?
Właśnie dlatego nie chcę mieć z nimi nic wspólnego...
Bloodme napisał(a):Wiadomości wam nie skopiuję, ponieważ zawiera ona treści obraźliwe i wulgarne. :-P
No to już chyba masz po koncie :mrgreen: (nawet jak Ci go wcześniej nie zbanowali)


- doiy - 31-12-2008 11:39

Bloodme, nie przejmuj się. Jakoś odrobisz to 0.05$. :->


- travispl - 31-12-2008 13:21

albo załóż drugie konto jak masz zmienne IP xD


- Bloodme - 31-12-2008 13:31

Konta nie zbanowali, tylko kasę zablokowali. Wiadomość dla tego była taka, ponieważ i tak kończę z PP, więc zablokowanie konta mi nie przeszkadza(chociaż wątpię, żeby zablokowali). Jakby było bardzo potrzebne to mogę założyć drugie. :idea:


- Cahais - 31-12-2008 15:02

czyli pp nie bedzie wspolpracowal z get paidem :-( ..... i tak go juz nie uzywam, chociarz mam na nim 5$,

no to troszke ci zajmie odrabianie strat (0,05$) jak by nie bylo to 15 groszy w plecy :mrgreen: no comment


- Boro! - 31-12-2008 15:35

więcej musieli wydać na pracownika żeby to zablokował niż to warte :mrgreen: :mrgreen:


- Bloodme - 31-12-2008 15:48

Boro!, dla nich to czysta przyjemność :-> Może jakoś odrobię :-P Ten admin mini.vladbux.com, zaczął mnie przepraszać, za zaistniałą sytuacje i że już napisał do tych gnoi, żeby zwrócili mi te ciężko zarobione pieniądze :idea:


- lukaszci06 - 01-01-2009 17:24

miałem to samo...
tylko że mi 0.06$ zabrali... :-P


- Bloodme - 01-01-2009 17:27

lukaszci06, proponuję na policje iść, odzyskamy te pieniądze :mrgreen: