Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] Top Notch Traffic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] Top Notch Traffic (/Temat-Placi-Top-Notch-Traffic-25543)



[Płaci] Top Notch Traffic - flash79 - 28-12-2008 13:15

Witam wszystkich po tak długiej nieobecności i chcę wam zaprezentować bardzo fajny autosurf gdzie można w ciągu paru dni zarobić parę groszy.Na początek przy zapisie otrzymujemy bonus w kwocie 10$ na sam start minimum do wypłaty dla konta standart to 75$, a 50$ przy koncie premium.Wykupienie konta premium kosztuje nas jedynie 6$.Admin płaci bo już otrzymałem drugą wypłatę z tego surfu. Dodatkowo co 25 stron mamy bonus w wysokości 150 kredytów oraz co 40 obejrzanych stron 1$,są też strony z reklamami do wyklikania za które otrzymujemy dodatkową kasę lub kredyty. Dziennie za 100 kredytów otrzymujemy premię w zależności ile zainwestujemy czyli minimum od0,10$ do 1$ .Kto ma ochotę niech sam sprawdzi i się przekona nic na siłę ja tylko przedstawiam ten autosurf.


Link do zapisu

P.S. Jak podczas surfu znajdziemy jakąś strone która jest z błędem to wyślijcie raport adminowi a dostaniecie za to 0,20$ więc warto!!


[Płaci] Top Notch Traffic - flash79 - 28-12-2008 13:15

Witam wszystkich po tak długiej nieobecności i chcę wam zaprezentować bardzo fajny autosurf gdzie można w ciągu paru dni zarobić parę groszy.Na początek przy zapisie otrzymujemy bonus w kwocie 10$ na sam start minimum do wypłaty dla konta standart to 75$, a 50$ przy koncie premium.Wykupienie konta premium kosztuje nas jedynie 6$.Admin płaci bo już otrzymałem drugą wypłatę z tego surfu. Dodatkowo co 25 stron mamy bonus w wysokości 150 kredytów oraz co 40 obejrzanych stron 1$,są też strony z reklamami do wyklikania za które otrzymujemy dodatkową kasę lub kredyty. Dziennie za 100 kredytów otrzymujemy premię w zależności ile zainwestujemy czyli minimum od0,10$ do 1$ .Kto ma ochotę niech sam sprawdzi i się przekona nic na siłę ja tylko przedstawiam ten autosurf.


Link do zapisu

P.S. Jak podczas surfu znajdziemy jakąś strone która jest z błędem to wyślijcie raport adminowi a dostaniecie za to 0,20$ więc warto!!


- Bocian33 - 28-12-2008 21:01

Witaj!

Mam pytanie:

Minimum wynosi 25$ (dla premium) a Ty dostałeś wypłatę 2.50 USD ?


- Bocian33 - 28-12-2008 21:01

Witaj!

Mam pytanie:

Minimum wynosi 25$ (dla premium) a Ty dostałeś wypłatę 2.50 USD ?


- flash79 - 29-12-2008 12:39

tak bo z kwoty 25$ 50% idzie dla admina 40% na wszystkie wygrane i raporty a dlamnie było 10 % czyli 2,5$ ale itak jestem na czysto bo zainwestowałem 5$ a na dniach odbiorę 3 wypłatkę czyli będę do przodu bo już mam na koncie uzbierane 15$ bo gram też w travita gdzie też admin płaci za odpowiedzi na pytania oraz dostaję kasę za surfowanie.


- Boro! - 29-12-2008 14:13

Pff..

czyli otrzymuje tylko 10% tego co zarobisz..


- flash79 - 29-12-2008 15:56

Tak i admin tej strony dokładnie opisał wszystko w regulaminie co i jak jeśli chodzi o wypłaty i zasady naliczania tych wypłat

[ Dodano: 2008-12-30, 19:36 ]
Właśnie zleciłem dziś 3 wypłatkę więc jestem do przodu z kasą

[ Dodano: 2009-01-18, 12:37 ]
już jestem 20$ do przodu :-> :-> :-> :->


- Davi - 16-05-2009 10:27

Dobra sproboje to Tongue


[Płaci] Top Notch Traffic - DDK - 25-02-2012 14:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.