Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] click.mail.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] click.mail.pl (/Temat-NOWY-click-mail-pl-25531)

Strony: 1 2


- krolu116 - 28-12-2008 23:01

Gdyby tam jeszcze dodali PTP to by było spoko, ale bez refów to max 2 grosze na dzień


- krolu116 - 28-12-2008 23:01

Gdyby tam jeszcze dodali PTP to by było spoko, ale bez refów to max 2 grosze na dzień


- JereManU - 28-12-2008 23:15

W najlepszych GTPR polskich da się coś zarobić.
Ile buxów wam wypłaciło? Od marca od kiedy w tym jestem wypłaty dostałem z max 5% buxów. I niby pewnych...
Tutaj jest pewność wypłaty, a jak jest i PTP to da się coś zarobić. Szczególnie, gdy ja spokojnie umiem złapać do jednej firmy z 40 poleconych. ;-)


- JereManU - 28-12-2008 23:15

W najlepszych GTPR polskich da się coś zarobić.
Ile buxów wam wypłaciło? Od marca od kiedy w tym jestem wypłaty dostałem z max 5% buxów. I niby pewnych...
Tutaj jest pewność wypłaty, a jak jest i PTP to da się coś zarobić. Szczególnie, gdy ja spokojnie umiem złapać do jednej firmy z 40 poleconych. ;-)


- krolu116 - 29-12-2008 11:58

Też zaczynam sie powoli przerzucać na GTPR. Na buxach jest wieksza kasa, ale rzadko płacona nam :lol:


- Bloodme - 29-12-2008 22:58

Ja już dawno skończyłem z buxami GPTR, GPTC i co tam jeszcze. Są lepsze sposoby zarabianie w internecie, oczywiście "żeby wygrać trzeba grać" czyt. musisz zainwestować :-)


- JereManU - 31-12-2008 00:04

Buki, PP wiele innych bardziej dochodowych biznesów. :-) Ale w GTPR warto zająć się czasem PTP.


- Krygierol - 17-02-2009 13:12

W Click.Mail.pl jest już PTP od jakiegoś czasu: 1,30 PLN za 1000 kredytek!
W firmie dokonanych zostało również już kilka wypłat.


- jarasjarty - 20-02-2009 16:03

ja sobie chwalę click.mail.pl

ale dla mnie głównie to miejsce, dzięki któremu podbijam sobie oglądalność stron

wchodząc klikam w reklamy i zdobywam kasę na wykupienie reklam i wykupuję, cieszy mnie tam taki ruch jak już jest, a jak sądzę, to będzie sie rozwijać :-)


[NOWY] click.mail.pl - Killer - 28-02-2012 07:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.