Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz - co to właściwie jest.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz - co to właściwie jest.. (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-co-to-wlasciwie-jest-2552)



[Rozwiązane]Lockerz - co to właściwie jest.. - rj7rad - 01-03-2010 18:16

Witam Smile
Już od kilku tygodni regularnie zbieram ptz na lockerz.com, ale dopiero dziś zadałem pytanie wśród kolegów "Po co oni to w ogóle zrobili, co z tego mają?"
Jako, że nie mogliśmy na to pytanie odpowiedziec, kieruje je do użytkowników zarabiam.com Wink
Możecie powiedziec mi jakie lockerz.com ma z nas korzyści?

p.s podobne pytanie z pewnością już na tym forum było zadawane, ale nie mogę się doszukac...


RE: Lockerz - co to właściwie jest.. - Szymik - 01-03-2010 18:21

Np . zauważyłeś że w zakładce występują gwiazdy (Rihanna,Biber) oni musilei im zapłacić za to żeby tam były ich teledyski.Codziennie na stronę wchodzi parę milionów ludzi WinkWinkWink


RE: Lockerz - co to właściwie jest.. - Karpik - 01-03-2010 18:22

Ich zarobki:
1. Reklamy
2. Wejścia na stronę
3. Sprzedają nasze odpowiedzi dla firm


RE: Lockerz - co to właściwie jest.. - rj7rad - 01-03-2010 18:24

No ok .. Jedną kożyśc lockerz już mamy Wink
A kto płaci im za te idiotyczne filmy ? Big Grin

Spotkałem się też kiedyś z postem, którego autor pisał, że lockerz sprzedaje odpowiedzi na ich pytania firmom...
Macie coś jeszcze?


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz - co to właściwie jest.. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.