Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dingobux - rozliczenie refbacku moody'ego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dingobux - rozliczenie refbacku moody'ego (/Temat-Dingobux-rozliczenie-refbacku-moody-ego-25513)

Strony: 1 2


Dingobux - rozliczenie refbacku moody'ego - Boro! - 02-01-2009 19:53

Uwaga!

Udało się zlecić wypłatę. Jako że w refbacku jest 7 osób które przekroczyły granicę 1$. Podział będzie następujący.


Nick_____Ilośc Klików___Kwota Wypłaty
bela401_____299__________1$
3sparrow____360__________1$
proto2008___755__________2$
lukaste_____156__________1$
aros157____412__________1$
kalisz1278__271__________1$
ad99_______283__________1$

Co daje razem 8$+1$ dla koli za to że prowadził konto przez kilkanaście dni.

Dingobux pobiera prowizję 30 centów więc wypłata wynosiła 9.7$ odejmując 9$ zostanie 70 centów dla mnie. Też klikałem do czasu przejęcia konta (223 kliki).

Mam nadzieję że podział ten nikogo nie obrazi. Zapraszam do aktywniejszego klikania wszystkich.

Proszę o adresy AP ludzi powyżej.

Ps. Mam nadzieje ze ta pseuda tabelka jest czytelna :-P


- Sniechu - 02-01-2009 19:59

Hmm, nie wiem czemu, ale mam nieodparte wrażenie, że trochę nieuczciwie to rozdzieliłeś. Wszyscy dostali po 1$, nawet koli, któremu się nie chciało wypłaty zlecać, a Ty siedziałeś specjalnie, marnowałeś czas, żeby zlecić wypłatę i zarobić na tym... 0.70$!!!

Ja bym się jeszcze nad tym zastanowił... Życzę powodzenia w zlecaniu następnej wypłaty!


- Cahais - 02-01-2009 20:06

no z tymi klikami to troche nieuczciwie moim zdaniem proto wyklikal 700 reklam a lukaste 4 razy mniej a dostanie tylko raz mniej ?? czegos tu nie rozumie


- Sniechu - 02-01-2009 20:09

Nie o to mi chodzi. Boro policzył to tak, ponieważ z rozmowy z nim wywnioskowałem, że jak konto należało do koliego, to ten nie wypłacał i się tam coś ponad 20$ zebrało. Skoro boro może wypłacić max 10$ to trudno, żeby dopłacał jeszcze do interesu. Myślę jednak, że skoro już polował na tą wypłatę i tracił czas, to niech zachowa dla siebie przynajmniej z 2$, bo to trochę niesprawiedliwe...


- koli - 02-01-2009 20:09

Może ja to troszkę rozwinę. Boro podzielił tak by było mniej więcej po równo żeby każdemu pasowało (każdemu aktywnemu) ... Dlatego tak podzielił.


- Sniechu - 02-01-2009 20:12

Najlepiej będzie, jeśli przy tej wypłaci wypłaci 50%-75% tego, co napisał, a resztę wypłaci przy następnej, bo przecież te kliki nie są zliczone przy 10$, które może wypłacić, tylko przy chyba 30$ na koncie... Przecież na dingo kliki poleconych są warte 0.01$.

No, ale to już od boro zależy. Jak chce wypłacić wszystko co dostał z dingobuxa, proszę bardzo, tylko jak będzie zlecał drugą wypłatę to też wyjdzie, że wszystko pójdzie na refback...


- koli - 02-01-2009 20:15

Na koncie nie ma chyba więcej ponieważ już było u mood'ego wypłacane i z braku statystyk nie wiadomo jak rozdzielić ...


- Sniechu - 02-01-2009 20:32

Aha, to skoro było wypłacane u moody'ego to nie ma problemu. Niech każdy napisze, ile dokładnie kasy dostał od moody'ego i sprawa załatwiona. Przecież nie można dwa razy refbacku wypłacać...


- Cahais - 02-01-2009 20:51

ludzie by tak chcieli Tongue jedna robote zrobic a dwa razy kase wziac,jak bedziesz placil tak jak to chcesz to na tym za dobrze nie wyjdziez 8-)


- Boro! - 03-01-2009 11:14

ja już swoją cześć odebrałem.Zamieniłem na reklamy do PTcaddicts i kasa już zarabia na siebie :mrgreen: :mrgreen:

Każdy dostanie to co wyklikał ale trzeba to rozłożyć w czasie. Więc podział będzie sprawiedliwy ale dopiero za jakiś czasu jak nazbiera się trochę wypłat. Na początek chciałem zachęcić i obdarowałem każdego :-)


I jedno ważne ogłoszenie każdy kto che dostać refback musi wraz z adresem AP napisać czy już coś dostał.