Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Loteria [Darmowa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Mega Loteria [Darmowa] (/Temat-Mega-Loteria-Darmowa-25496)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- Sniechu - 05-01-2009 21:07

No właśnie, co to za spamowanie! (beze mnie?! :mrgreen:-)

Dobra, teraz na serio. ReXXX ostatnich kilka pytań ode mnie:
1) Czy Ci użytkownicy, którzy są na liście w pierwszym poście to są wszyscy, którzy zgłosili się do udziału w loterii? Jeśli tak, to raczej nie ma mowy o jakichś rażących ilościach multikont założonych specjalnie w celu wzięcia udziału w promocji. Na wszelki wypadek jednak lepiej, żeby ktoś to sprawdził, żeby nie było niedomówień.
2) Czy planujesz jeszcze dodanie jakichś nagród? Jeśli nie, to przygotuj już pierwszy post do losowania i do tego czasu nie zmieniaj już NIC. Jeszcze ktoś poczuje się urażony zmianą regulaminu, albo czymś takim.
3) Jak ktoś zajmie pierwsze miejsce, będzie mógł sobie wybrać nagrodę. Ten pendrive lub 111zł na PP. Czyli jeśli ktoś wybierze pendrive, to dalej zostanie Ci te 111zł na PP, którego tak bardzo chciałeś się pozbyć (między innymi z tego powodu zakładałeś tą loterię), więc uważam, że to trochę bez sensu.

Poza tym, myślę, że już wszystko jasne, więc lepiej będzie jak od tej pory przestaniecie (-my :idea:-) spamować i poczekamy w napięciu na koniec loterii.


- Boro! - 05-01-2009 21:09

Sniechu, nie bo jeśli ktoś wybierze pendrive i ten program to ja dostaję nagrodę w wysokościowe 111 zł :-|


- ReXXX - 05-01-2009 21:20

Boro!, twój post nie wnosi nic do tematu ale ok.

Sniechu,

1. Ta lista to cała lista zgłoszeń jaką otrzymałem.
Proszę moderatorów lub Admina o posprawdzanie numerów IP

2. Planuje dodanie jeszcze jednego PenDrive ale to nikogo nie urazi :->

3. Chyba jasne że jak zostanie mi to 111 zł na PP to robimy

Mega Loteria 2 :-o


- Bloodme - 05-01-2009 21:28

Raczej wątpię, żebyś ktoś wziął pendriva i program. Zawsze chyba lepiej kase dostać. Orientuje się ktoś ile taki pendrive(2gb) jest wart?


- Kubabest - 05-01-2009 21:34

5-18zl max


- ReXXX - 05-01-2009 21:35

Kubabest jak nie masz o tym pojęcia nie włączaj się do dyskusji :-|

http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramowanie/bezpieczenstwo/101244_kaspersky_internetsecurity_usb.aspx

75 zł w promocji

Normalna cena: 99 zł

Produkt z wieczystą gwarancją (u mnie też)

Poza tym skłaniam do wyboru PenDrive ponieważ to będzie pamiątka po forum, a kasę wydasz .... ;-)


- Bloodme - 05-01-2009 21:40

ReXXX napisał(a):Poza tym skłaniam do wyboru PenDrive ponieważ to będzie pamiątka po forum, a kasę wydasz

Skąd ten pomysł? Powiesze sobie na ścianie banknocik 100zł i też będzie forum przypominał. :->


- ReXXX - 05-01-2009 21:45

Bloodme napisał(a):Skąd ten pomysł? Powiesze sobie na ścianie banknocik 100zł i też będzie forum przypominał. :->
Bloodme, jasneee... Nagle Bloodme wbiega do domu z młoteczkiem i po pamiątce.Idzie z pamiątką w buxy inwestować .. :mrgreen:


- Sniechu - 05-01-2009 21:50

Nie, jak ja wygram kasę, to powieszę sobie na ścianie, ale nie banknocik, tylko wydrukuję sobie maila od PP, że 111zł zostało zablokowane. Skoro PP ostatnio wszystko blokuje to może lepiej tego pendrive wybrać...


- ReXXX - 05-01-2009 21:57

Loterię zamykam 11 stycznia 2009 o godzinie 22:00 (Możliwe dodanie jeszcze jednej nagrody)

Loteria zatwierdzona pozytywnie przez Administrację

--------

Zapraszam ;-)