Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Loteria [Darmowa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Mega Loteria [Darmowa] (/Temat-Mega-Loteria-Darmowa-25496)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- BizNET - 17-01-2009 19:02

Cytat:Szanowny ronaz56 przez którego mam problemy widzisz co napisałem... Miałeś czas do wieczora żeby wysłać mi PW lecz tego nie uczyniłeś więc .... nagrody nie otrzymasz :-P

Cytat:Czas trwania loterii:
Losy można wysłać:
- od 22 grudnia 2008 do 12 stycznia 2009
Losowanie nagród:
-16 stycznia 2009

Niby gdzie pisze że dajesz czas do wieczora? W pierwszym poście jak zacytowałem nie pisze nic o terminie zgłaszania wygranych.


A nawet gdyby taka data gdzieś została zaznaczona a ja jej nie dostrzegłem, to oficjalnie konkurs nie został zakończony gdyż brak jest filmu.

Cytat:Oczywiście nie posiadam długów ;-)

Owszem posiadasz. Zalegasz z wypłaceniem gwarantowanych nagród.


Jeśli myślisz że na naszym forum działa opcja: "zaoferuję, zyskam i zniknę" to się grubo mylisz. Nie jesteś pierwszym takim delikwentem


Cytat:sorki za offtopa ale pragne zauwazyc ze nasz przyjaciel i zbawca rexxx zaczyna robic kariere na szuwi.com

Nie rozumiem co ten post do którego zalinkowałeś ma wspólnego?


- ReXXX - 17-01-2009 19:10

BizNET, przeczytaj temat i znajdziesz że nagrody do wieczora ;-)

Ponieważ było podejrzenie o multikonto :-)

[ Dodano: 2009-01-17, 19:11 ]
BizNET napisał(a):A nawet gdyby taka data gdzieś została zaznaczona a ja jej nie dostrzegłem, to oficjalnie konkurs nie został zakończony gdyż brak jest filmu.

Proszę pisać na GG udostępnię swój komputer jako serwer plików i każdy sobie pobierze :-)


- BizNET - 17-01-2009 19:16

Nie tak pisałeś w pierwszym poście.

Plik miał zostać opublikowany oficjalnie i nie zgrywaj już głupa bo dosyć już grałeś!


Czekam na oficjalne zamknięcie konkursu i wydanie nagród. W innym też razie sprawę zgłaszam.


- ReXXX - 17-01-2009 19:25

BizNET napisał(a):wydanie nagród

Paczki idą w Poniedziałek ;-)

BizNET, czyli rozumie m że może zgłosić się za 2 lata i też mam mu wypłacić ??? :mrgreen:


Proszę o podanie Ip oraz hostu wygranego [Potrzebne]


- BizNET - 17-01-2009 19:27

Cytat:BizNET, czyli rozumie m że może zgłosić się za 2 lata i też mam mu wypłacić ??? :mrgreen:

No nie wiem ma każdy ma tyle czasu ile jest podane w regulaminie o ile jest podane. W tym przypadku zgłaszać się tak jak powiedziałeś do wieczora od zakończenia konkursu. Więc prześlij film i wtedy zostanie zakończony konkurs

Cytat:Proszę o podanie Ip oraz hostu wygranego [Potrzebne]

Dobrze jeśli to uzasadnisz w jaki sposób chcesz wykorzystać IP usera z forum.
Jeśli to zrobię to napewno nie całe IP a część np: dla porównania

Osobiście nie mogę przekazywać żadnych danych osobom trzecim które widnieją w bazie danych tego forum


- fusek1 - 18-01-2009 12:26

to kiedy sie bana dla niego doczekamy?


- BizNET - 19-01-2009 14:09

Czy nagrody zostały wysłane do uczestników?

Jeśli tak proszę od dowód wysyłki


- ReXXX - 19-01-2009 15:24

BizNET, Witam wróciłem z Łodzi paczkę miałem nadać wieczorem lecz...

Chyba ktoś fałszował post Ronaz-a

pisałem do niego oto odpowiedź:

Cytat:Brawo wygrałeś w mega loterii

ta jasne zarabianie weź i wypierdala* z tym forum nawet na papierosa nie zarobię

To po co się zgłaszałeś do loterii przez gg

nie wiem kurw* i tak nie wygrywam nigdy niczego

to po co pisałeś posty ???

przecież nie potwierdziłem e-maila xD

lol a czyj to post (link)

weź i wpierdala* pisze że błędne hasło a e-mail potwierdzony

Krasnoludki ???? :-)

Użytkownik mnie zablokował

Nikogo nie oskarżam ale tylko Admin może tak zrobić ;-)

Czekam na wyjaśnienia :?:


- mala1969 - 19-01-2009 15:56

Nie uczestniczyłam w loterii, bo wiedziałam że jej organizator ,czyli Rexxx to nierozsądny z wybujałą fantazją młody forumowicz (delikatnie ujmujac Twoje poczynania na forum) :roll: .Ale mam dośc Twoich pokretnych interesów.Admin tego forum naprawde wykazuje dużą cierpliwośc do Twoich poczynań 8-) ) Ja już dawno dałabym ci bana wieczystego i nie moge się doczekać kiedy tak się stanie.Zajrzyj na forum jak dorośniesz :-)


- Damien - 19-01-2009 15:57

Hahaha i ty muyślisz że ci ktoś uwierzy? :-> :-> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: