Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnoBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UnoBux (/Temat-UnoBux-25489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- kalisz1278 - 24-12-2008 16:04

Tak naprawdę admin neobuxa tak szybko nie wypadł z interesu i pewnie sporo zarabia, więc po co ma się zwijać ? Dodał nową kartę zabezpieczeń, za którą user musi zapłacić 50$. To wcale nie mało gdy się liczy jako pare set userów, których ją zamówi. :-)
// Wesołych świąt.! :-)


- JereManU - 24-12-2008 19:02

chodaczkemjk, jestem moderatorem, a Ty spamujesz schodząc z tematu. I nie masz prawa osądzać, że są one głupie - jakieś dowody?

Ehh, szkoda mi marnować czasu na dzieci, które bezgranicznie ufają jednemu człowiekowi. Wiem z własnego doświadczenia, że osoba, którą zna się nawet kilka lat z reala może okazać się fałszywa. Tym bardziej nieznajomy z internetu, którego nigdy nie widzieliście nawet na oczy.

chodaczkemjk napisał(a):Jak widać Neobux na razie nie padł więc teoria Boro! jest fałszywa :]

:idea:
Ale czasem można się przynajmniej za darmo pośmiać.


- JereManU - 24-12-2008 19:02

chodaczkemjk, jestem moderatorem, a Ty spamujesz schodząc z tematu. I nie masz prawa osądzać, że są one głupie - jakieś dowody?

Ehh, szkoda mi marnować czasu na dzieci, które bezgranicznie ufają jednemu człowiekowi. Wiem z własnego doświadczenia, że osoba, którą zna się nawet kilka lat z reala może okazać się fałszywa. Tym bardziej nieznajomy z internetu, którego nigdy nie widzieliście nawet na oczy.

chodaczkemjk napisał(a):Jak widać Neobux na razie nie padł więc teoria Boro! jest fałszywa :]

:idea:
Ale czasem można się przynajmniej za darmo pośmiać.


- Cahais - 24-12-2008 19:18

ja radze ludzia nie ufac zbyt mocna, nigdy nie wiadomo co im moze do glowy strzelic, teraz mowicie ze ktoś tam jest niewiadomo jaki uczciwy (nie chodzi mi o adm. uno) a jak kiedys was oszyka albo sie zwinie ze swoim buxem to bedzie płacz i nazywanie od hu* :idea:


- Cahais - 24-12-2008 19:18

ja radze ludzia nie ufac zbyt mocna, nigdy nie wiadomo co im moze do glowy strzelic, teraz mowicie ze ktoś tam jest niewiadomo jaki uczciwy (nie chodzi mi o adm. uno) a jak kiedys was oszyka albo sie zwinie ze swoim buxem to bedzie płacz i nazywanie od hu* :idea:


- afeks - 27-12-2008 00:43

JereManU napisał(a):Ehh, szkoda mi marnować czasu na dzieci, które bezgranicznie ufają jednemu człowiekowi. Wiem z własnego doświadczenia, że osoba, którą zna się nawet kilka lat z reala może okazać się fałszywa. Tym bardziej nieznajomy z internetu, którego nigdy nie widzieliście nawet na oczy.

Pamietaj że kij ma dwa końce...
Tak samo mozna poznac fałszywego człowieka jak i takiego ktory cie nie oszuka. Osobiscie wierze w firme bo wiem jaki wkład pracy mariox wklada w to.
No ale zobaczymy wszytsko wyjdzie w praniu.


- afeks - 27-12-2008 00:43

JereManU napisał(a):Ehh, szkoda mi marnować czasu na dzieci, które bezgranicznie ufają jednemu człowiekowi. Wiem z własnego doświadczenia, że osoba, którą zna się nawet kilka lat z reala może okazać się fałszywa. Tym bardziej nieznajomy z internetu, którego nigdy nie widzieliście nawet na oczy.

Pamietaj że kij ma dwa końce...
Tak samo mozna poznac fałszywego człowieka jak i takiego ktory cie nie oszuka. Osobiscie wierze w firme bo wiem jaki wkład pracy mariox wklada w to.
No ale zobaczymy wszytsko wyjdzie w praniu.


- ReXXX - 02-01-2009 11:58

Oki niby tak wyglądać ma UNOBUX
[Obrazek: 02c7c17dxk59wml6oj7w.png]
[Obrazek: noubr5sl2ctnmata2bux.png]

Niby mariox22 pracuje nad skryptem noc i dzień ;-)

Ale czy to nie jest czasami przeróbka GeN2 na GNU General Public License :mrgreen:


- kalisz1278 - 02-01-2009 12:58

Czyżby nie ? :-) To jego skrypt ;-)


- ReXXX - 02-01-2009 13:09

kalisz1278 napisał(a):To jego skrypt ;-)
]

????

GeN2 nie należy do niego :-)