Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnoBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UnoBux (/Temat-UnoBux-25489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- Boro! - 23-12-2008 19:10

adrianos, jak używasz neobuxa lub miałeś z nim styczność to chyba od razu widać że wszystko to samo. Nie powiem że źle wybrał bo neobux jak na razie dobrze idzie. Ale jak już mój poprzednik zauważył każdy bux kiedyś musi się skończyć...


- adrianos - 23-12-2008 19:14

admin nie ukrywa ze wzoruje sie na neobuxie poniewaz jest nalepszy jak narazie


- adrianos - 23-12-2008 19:14

admin nie ukrywa ze wzoruje sie na neobuxie poniewaz jest nalepszy jak narazie


- Boro! - 23-12-2008 19:22

adrianos, no więc właśnie to napisałem post wyżej :-P


- Boro! - 23-12-2008 19:22

adrianos, no więc właśnie to napisałem post wyżej :-P


- kalisz1278 - 23-12-2008 21:04

Cytat:
JereManU napisał(a):[quote="adrianos"]skrypt jest w calosci napisany przez admina

Żebym ja w to uwierzył.
To jest jego skrypt. Jeżeli, nie wierzycie w jego uczciwość, trudno, dla mnie to dobra i zaufana osoba. ;-)
Hm, oprócz tego, że admin jest świetnym programistą, który pomógł mi wiele razy i uczył php, to nie wiem.. Sam wiem, jak idą wszystkie prace związane z buxem. ;-) Jeśli ktoś ma jakieś pytanie, proszę bardzo.


- kalisz1278 - 23-12-2008 21:04

Cytat:
JereManU napisał(a):[quote="adrianos"]skrypt jest w calosci napisany przez admina

Żebym ja w to uwierzył.
To jest jego skrypt. Jeżeli, nie wierzycie w jego uczciwość, trudno, dla mnie to dobra i zaufana osoba. ;-)
Hm, oprócz tego, że admin jest świetnym programistą, który pomógł mi wiele razy i uczył php, to nie wiem.. Sam wiem, jak idą wszystkie prace związane z buxem. ;-) Jeśli ktoś ma jakieś pytanie, proszę bardzo.


- Boro! - 23-12-2008 21:11

kalisz1278, czytaj ze zrozumieniem to co napisałem...
Ja nie wątpię w jego uczciwość jak również w to że on go napisał ale jak już mówiłem wcześniej każdy bux prędzej czy później się ZESCAMI..


- Boro! - 23-12-2008 21:11

kalisz1278, czytaj ze zrozumieniem to co napisałem...
Ja nie wątpię w jego uczciwość jak również w to że on go napisał ale jak już mówiłem wcześniej każdy bux prędzej czy później się ZESCAMI..


- BizNET - 23-12-2008 21:12

Cytat:to nie wiem.. Sam wiem

No więc wiesz czy nie?


Myślę że kręcimy się w kółko. Jedni wierzą inni nie, jedni lubią inni nie. To normalne i zawsze tak będzie.

Może mówcie bardziej konkretne rzeczy czyli zastosowanie nowych technologii w buxie czy innych bajerów. Wtedy temat stanie się ciekawszy dla zainteresowanych tym właśnie buxem :-)