Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnoBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UnoBux (/Temat-UnoBux-25489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- JereManU - 23-12-2008 18:17

chodaczkemjk, chyba nie rozumiesz o co nam chodzi. Nas nie interesuje jaki on jest teraz, ale wiemy jaki będzie za kilka miesięcy. Albo po 2 miesiącach się podda i tyle.

chodaczkemjk napisał(a):jaka kol wiek

łącznie


- adrianos - 23-12-2008 18:55

JereManU napisał(a):Kopia NeoBuxa, ten sam skrypt, ta sama grafika praktycznie. A jestem na 100% pewien, że admin po max kilku miesiącach straci całą reputację, jaką zyskał prowadząc swoją stronę.

Jaremanu ty jestes "genialny" jak ty z screena potrafisz skrypt zobaczyc


- adrianos - 23-12-2008 18:55

JereManU napisał(a):Kopia NeoBuxa, ten sam skrypt, ta sama grafika praktycznie. A jestem na 100% pewien, że admin po max kilku miesiącach straci całą reputację, jaką zyskał prowadząc swoją stronę.

Jaremanu ty jestes "genialny" jak ty z screena potrafisz skrypt zobaczyc


- JereManU - 23-12-2008 18:59

adrianos, hehe
Po pierwsze: JereManU - polecam naukę czytania.
Po drugie - zauważyłem kilka szczegółów zerżniętych z NeoBuxa, więc pewnie to i ten sam skrypt.


- JereManU - 23-12-2008 18:59

adrianos, hehe
Po pierwsze: JereManU - polecam naukę czytania.
Po drugie - zauważyłem kilka szczegółów zerżniętych z NeoBuxa, więc pewnie to i ten sam skrypt.


- adrianos - 23-12-2008 19:03

skrypt jest w calosci napisany przez admina.Ale nie odpowiedziales mi na moje pytanie jak ty to widzisz moze mnie nauczysz Tongue


- adrianos - 23-12-2008 19:03

skrypt jest w calosci napisany przez admina.Ale nie odpowiedziales mi na moje pytanie jak ty to widzisz moze mnie nauczysz Tongue


- JereManU - 23-12-2008 19:05

[quote:-|c77567fef="adrianos"]skrypt jest w calosci napisany przez admina[/quote:-|c77567fef]

Żebym ja w to uwierzył.

[quote:-|c77567fef="adrianos"]Ale nie odpowiedziales mi na moje pytanie jak ty to widzisz moze mnie nauczysz Tongue[/quote:-|c77567fef]

Takie rzeczy nie są za darmo ;q

Brońcie go sobie brońcie - osobiście nie mam nic do niego, wygląda na inteligentnego człowieka, ale się przeliczy bazując na sprzedaży refków i premium. Jak i każdy bux i ten upadnie, a ten straci całą renomę. Takie życie.


- JereManU - 23-12-2008 19:05

[quote:-|c77567fef="adrianos"]skrypt jest w calosci napisany przez admina[/quote:-|c77567fef]

Żebym ja w to uwierzył.

[quote:-|c77567fef="adrianos"]Ale nie odpowiedziales mi na moje pytanie jak ty to widzisz moze mnie nauczysz Tongue[/quote:-|c77567fef]

Takie rzeczy nie są za darmo ;q

Brońcie go sobie brońcie - osobiście nie mam nic do niego, wygląda na inteligentnego człowieka, ale się przeliczy bazując na sprzedaży refków i premium. Jak i każdy bux i ten upadnie, a ten straci całą renomę. Takie życie.


- Boro! - 23-12-2008 19:10

adrianos, jak używasz neobuxa lub miałeś z nim styczność to chyba od razu widać że wszystko to samo. Nie powiem że źle wybrał bo neobux jak na razie dobrze idzie. Ale jak już mój poprzednik zauważył każdy bux kiedyś musi się skończyć...