Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Chillbux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Chillbux.com (/Temat-PLACI-Chillbux-com-25455)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- Sniechu - 14-02-2009 19:00

mattys5 napisał(a):nie działa chill i buxcorp :->

Dorzuć do tego jeszcze dingobux. :-)


- lukaszci06 - 14-02-2009 19:52

działa


- Kubabest - 14-02-2009 20:38

Chca wprowadzic jakies wyplaty pt "round robin"
Przeczytalem to mniej -wiecej i nei zabardzo wiem o co chodzi .
Czyoni chca wprowaidzic jakas liste wyplat , tj manualne wyplaty?
Tutaj llink :
http://www.chillbux.com/forum/index.php?topic=166.0


- Sniechu - 14-02-2009 20:44

Głupi pomysł... Gościu chce wprowadzenia takich wypłat, żeby codziennie ktoś inny dostawał kasę i tym sposobem według niego wszyscy by podostawali wypłatę. Argumentuje to tym, że nie ma czasu siedzieć cały dzień przy kompie i polować. Jak dla mnie, nieprzekonujące ma te argumenty, jak chce coś wypłacić a nie może poświęcić czasu - jego sprawa...

Opinie w temacie są podzielone, jedni piszą o tym, że to dobry pomysł, inni, że zły... Jeden gościu pisze, że to niemożliwe, że premium userzy muszą polować na wypłatę, że niby są lepsi, ale moim zdaniem jest to słaby argument, bo premium na miesiąc kosztuje tylko 10$... :-P

Jeden wpadł na jeszcze gorszy pomysł. Wprowadzenie wypłat instant tylko dla premium, jak na max-ptc... :mrgreen:

Heh, admin mu odpisał, że ten pomysł nie jest zbyt dobry... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Kubabest - 14-02-2009 20:53

I tu mamy tzn slowo "niezgoda " , BO niby 10$ ale jakos ludzie sie nei pchaja , zeby je kupywac . Moze i dlatego ze admin wyplaca tak jak wyplaca , czli prawie wcale .No ale jak nikt nie kupuje tam reklam malo ludzi premium i refki to skad on ma brac kase ? Moze i stanolem po stronie buxow , ktore nie zawsze sa uczciwe , lecz ppostawiece sie w sytuacji takiego goscia : nikt nic nie kupuje , a ludzie sie go czepiaja ze prawie nei wyplaca .Chociaz z drugiej strony jakby nikt nic nie kupywal itp to skad by mieli na utrzymanie serwisu dingobux i earn3 .Cos tam jest takiego ze chill dingo i ten nowy jak nie dzialaja to razem , ale ja sie na tym nie znam.Moga byc na jednym serwerze?Jak tak to co za sens ciagnac tego dingobuxa?Wiadomo ze nikt tam nic nie kupi , a tym bardziej premium na miesiac za 25$.


- Sniechu - 14-02-2009 20:57

Kubabest, ja tam rozumiem admina, czasami wypłaca po 10$ dziennie i mam takiego nosa na to, że w tej dwójce szczęśliwców się czasami znajduję. :-P
W dingo miałem strasznego farta z wypłatami... Ostatnia wypłata to po prostu komedia, już o tym gdzieś pisałem... :mrgreen:

Ludzie kupują, widziałem tam na forum jednego, który się pytał, dlaczego nie może zapłacić za refków przez AP... Zresztą mają kasę, powstały 3 nowe buxy i w każdym dużo ludzi kupiło premium i refków... (np. gptbank)

To chyba jest możliwe, że działają na tym samym serwerze, skoro padają w tym samym czasie... Te trzy nowe buxy jeszcze płacą i mam zamiar wypłacić kasę, co będzie z chillbux? Wytrzyma jeszcze trochę, ale nie wiem jak będzie z wypłatami.


- Kubabest - 14-02-2009 21:00

Z dingobuxem juz wiem chyba o co im chodzi .Chca sobie wyczyscic kont , ale jak go skasuja to ludzie nie beda inwestowac , ALE gdy podniosa ceny , i uniemozliwia ludzia zarobek ludzie sami z siebie odejda :-)


- Boro! - 14-02-2009 21:05

Sniechu napisał(a):Zresztą mają kasę, powstały 3 nowe buxy i w każdym dużo ludzi kupiło premium i refków... (np. gptbank)

Przecież on nie kupił refów :evil2: On najwyżej kupił premium...


- Sniechu - 14-02-2009 21:08

Cytat:Przecież on nie kupił refów :evil2: On najwyżej kupił premium...

No właśnie, kupił premium na wszystkich 3 buxach. Nie wiadomo czy na miesiąc, czy na rok...


- Boro! - 14-02-2009 21:10

Kupił premium ale ma pewnie z 1k ref i oni wysysają buxa :-P
Zainwestował powiedzmy 100$ w premium w trzech serwisach a jege dzienny dochód jest od tego wyższy więc nie ma co się dziwić że tam gdzie się zapisuje bux pada bardzo szybko.. Bo mało inwestuje a dużo wypłaca.