Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZMIANY ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ZMIANY ? (/Temat-ZMIANY-25441)

Strony: 1 2 3 4


- mrw111 - 21-12-2008 11:36

No właśnie. A wysyłka czasami może kosztować prawie tyle co nagroda :evil:


- miaumiau - 21-12-2008 12:16

Przyznam, iż przeczytałem niedawno posty z pierwszej strony tego wątku, jednakże zdążyłem juz je zapomnieć(!) Dlatego jeśli dojdę do podonych wniosków, co inni, to powinno wzmocnić ich argumentację.

Najpierw objawy: mi też nie chce się wracać na to forum.
Powód: Na forum pisze się więcej niż na innych forach, ale co się pisze? Takiej beznadziejnej paplaniny długo trzeba byloby szukać.

Nie chce mi się wierzyć w to, że użytkownicy w wej masie stanowią grupę tak prymitywnych i mało błyskotliwych forumowiczów. Na pewno stać ich na wiele więcej, tylko trzeba im dać odpowiednie zachęty.

I tak proponuję dać niewielkie bonusy co miesiąc:
- za najciekawszą wypowiedź
- najbardziej pomocnego użytkownika

Można też udzielać nagród w w postaci punktów. Użytkowicy mogliby te punkty kolekcjonować i potem wymieniać na nagrody w forumowym butiku.

System punktowy miałby te przewagę, iż przy jego pomocy można byłoby dodać kategorie "najbardziej bezsensowny post" i "najbardziej chamski użytkownik" i pokarać zwycięzcę ujemnymi punktami.

Proponowałbym nie wyłączać z konkursu moderatorów, gdyż np. makaja trudno będzie przebić, jak tylko zechce się udzielać.

Swoja drogą makaj raczył stworzyć wiele koncepcji usprawnienia działania forum przez ostatnie miesiace. Jednak pozostały one w powietrzu- ani wdrożone, ani odrzucone. To strasznie frustrujące i wcale mu się nie dziwię, że nie zechcial udzialać się w tym temacie.
BizNET: jak nie chcesz być "bad adminem", to potrzeba wiecęj 3 d: decyzji, determintacji i dyscypliny w podejmnowaniu zmian


- BizNET - 22-12-2008 08:53

miaumiau zgadzam się,

wiele postów jest nie na temat ale karać za każdy post nie będziemy. Co jedynie my jako moderatorzy kasować to co jest zbędne i nie przydatne.


Pomysł z butikiem jest bardzo dobry, jednak to wdrążyć można np: co miesiąc.
Chciałbym byśmy w tym jeszcze roku zrobili wybory najlepszych serwisów gpt, userów itd... Dla tego prosił bym o wyznaczenie wstępnych kategorii tegoż głosowania.


Cytat:BizNET: jak nie chcesz być "bad adminem", to potrzeba wiecęj 3 d: decyzji, determintacji i dyscypliny w podejmnowaniu zmian

Może nie tyle brakiem dycypliny i determinacji jak brakiem czasu, którego ostatnio miałem zbyt mało lub wcale.


Są święta, czas wolny więc popracujemy nad zmianami :-)


- JereManU - 02-03-2009 22:38

Odświeżę temat, bo na forum NIC się nie dzieje. A konkurencja rośnie, zakładają kolejne fora, zachęcają nagrodami za aktywność itp. Trzeba coś wreszcie ruszyć, a nie spoczywać na 70 "aktywnych" userach w przeciągu ostatnich 24h.
Moim zdaniem forum powinno być samowystarczalne - jakieś nieuciążliwe reklamy, może rotator bannerów (reklama w nim możliwa do zakupienia u admina), jakiś AdBid czy CPMProfit. W końcu jest reklama pod pierwszym postem - na forum tętniącym życiem to dobra reklama dla kogoś z zewnątrz, na pewno by się sprzedała. Byłoby trochę kasy na jakieś nagrody etc.

Pozdrawiam.


- BizNET - 02-03-2009 22:58

Hmm propo zmian ostatnio rozmawiałem z makajem na temat forum i doszliśmy do wniosku o rozbudowanie forum o dodatkowe dziedziny jak tworzenie www w tym może grafika i ogólnie webmaster'ing a do tego np: podziały prawne i jakieś działy dla osób które prowadzą firmy, dla podatkowiczów itd. Myślę że to byłby dobry kierunek bo to idzie w parze.

Wtedy po ewentualnej lekkiej przebudowie dam konkurs forumowy na rozreklamowanie nowego forum.

Dlaczego zmiany?
Sami musicie przyznać że większość dzieciaków którzy do nas zaglądają napracują się i później bux czy tam inna firma pada a dziaciak zostaje z niczym. To nieliczni dążą w tym do skutku. Połączenie kilku dziedzin było by dobrym rozwiązaniem dla młodych ludzi którzy pragną "coś dorobić" :-)

Co o tym sądzicie?


- Sniechu - 03-03-2009 06:28

Zgadzam się z JereManU. Forum ostatnio nie żyje... Przydałoby się umieścić trochę nieuciążliwych reklam jak adbid, z których zarobki przeznaczylibyśmy na nagrody w konkursach itp. Przydałoby się też z ewentualnej kasy rozreklamować forum w polskich firmach. Dużo osób tam klika i jest spora szansa, że ktoś się zarejestruje. Umieściłem reklamę forum na forumowisku, w podpisie i jak umieszczam tam jakiegoś nowego buxa to za każdym razem piszę, że po więcej info zapraszam na to forum. Efektem jest kilku userów zapisanych, jednym z nich jest kasaartura, który często coś pisze na forum.
Myślę, że można rozruszać forum, jest jeszcze dużo ludzi, których tu nie ma a mogliby być, trzeba tylko jakoś do nich dotrzeć. :-|

Tyle ode mnie. Co do nowych działów myślę, że to dobry pomysł. Każda nowa rzecz na forum podoba się użytkownikom.

Pozdrawiam!

P.S.: Na większości for widzę też na liście zalogowanych użytkowników kilku botów jak np.: google.com
Czy za to się dostaje jakąś kasę? Jeśli tak to nie widzę problemu, żeby coś takiego umieścić, będzie więcej kasy na konkursy.


- BizNET - 03-03-2009 15:40

Cytat:P.S.: Na większości for widzę też na liście zalogowanych użytkowników kilku botów jak np.: google.com

To boty wyszukiwarek które aktualizują bazy wyszukiwarek. Za to nie ma pieniędzy.
Takie boty również u nas są jednak ustawione na niewidoczne dla userów.


- JereManU - 13-04-2009 13:38

Coś się ruszyło?

Btw. proponuję zaznaczenie w PA opcji widocznej historii przeglądanych tematów przez userów - dla admina i modów. Przydana funkcja w przemie.


Re: Zmiany ? - Dariusz Śnitko - 16-09-2016 16:54

JereManU cos tam ruszylo
musimy rozruszac jeszcze bardziej to forum panowie


Re: Zmiany ? - Norman - 16-09-2016 16:58

(16-09-2016 16:54)Dariusz Śnitko napisał(a):  JereManU cos tam ruszylo
musimy rozruszac jeszcze bardziej to forum panowie

oo mamy na forum archeologa Jerk2
szybko pościki lecą szybko