Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZMIANY ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ZMIANY ? (/Temat-ZMIANY-25441)

Strony: 1 2 3 4


- BizNET - 19-12-2008 15:24

Cytat:Inne kategorie etc, ogólnie wszystko powinniśmy trochę unikalnie zrobić...


Przecież nie powiedziałem nic podobnego. Oczywiście musimy zrobić to całkiem inaczej.
Chodzi jedynie o wyłonienie tych szczególnych osób/ programów itd


Cytat:nagrody pieniężne (tylko skąd?...)

Mógł bym dofinansować ale może jakieś nagrody rzeczowe? Np: pendrivy, myszki itd...

Jednak gdy nagrody będą bardzo korzystne ściągniemy więcej krętaczy niż wspomnianych wcześniej "szczególnych osób" a zabawa stanie się polem bitwy :-?


- JereManU - 19-12-2008 15:29

BizNET napisał(a):Mógł bym dofinansować ale może jakieś nagrody rzeczowe? Np: pendrivy, myszki itd...

Na forum o zarabianiu pewnie każdy wolałby gotówkę, ale myślę, że dobry pomysł z nagrodami rzeczowymi.
Przy okazji możemy ponowić konkurs z zapraszaniem znajomych z linka - warto umocnić pozycję forum.

BizNET napisał(a):Jednak gdy nagrody będą bardzo korzystne ściągniemy więcej krętaczy niż wspomnianych wcześniej "szczególnych osób" a zabawa stanie się polem bitwy :-?

Szczególne osoby są chyba na forum od dawna, więc nie będzie problemów, myślę.


- BizNET - 19-12-2008 15:42

Ok Jakie kategorie proponował byś?




Szkoda że tylko JereManU udziela się ;-)


- mrw111 - 19-12-2008 17:21

A ja myślę że to dobry pomysł także z tymi nagrodami rzeczowymi. Przecież taki pendrive fajna rzecz a 4GB kosztuje ok. 15zł. To chyba nie są jakieś wielkie pieniądze. A te nagrody pieniężne to tak też nie wiadomo gdzie wpłacić bo dużo wiary nie ma np. konta w banku. Dodałbym też nagrodę np. jakąś reklamę w firmie albo coś


- BizNET - 19-12-2008 17:22

Ooo a gdzie są tak tanie?


PS. Wysyłki będą drogie bo to około 10zł.
A może jednak lepiej pieniądze rozdać wtedy za te 10zł ktoś może sobie coś zdziałać :-)


- BizNET - 19-12-2008 17:51

Hmm a może rzeczy wirtualne?

Bony albo konta rapidshare?


- JereManU - 19-12-2008 18:23

Bony do buków?
Rapidshare może być, ale za jakieś słabsze miejsca, bo na innych forach widzę, że za samo wklejanie uploadów czy temu podobne dają je...

Zależy ile chcesz przeznaczyć na te nagrody i w ilu kategoriach.


- mrw111 - 19-12-2008 19:15

No. Albo np. konto premium w jakimś polskim gptr


- JereManU - 19-12-2008 19:17

Tutaj i tak większość nie jest zarejestrowana w żadnych PTR. Same buxy.


- audia4 - 21-12-2008 11:32

dobry pomysł... nagrody rzeczowe mogły by być tylko że trzeba jeszcze za wysyłkę zapłacić..