Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZMIANY ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ZMIANY ? (/Temat-ZMIANY-25441)

Strony: 1 2 3 4


ZMIANY ? - BizNET - 14-12-2008 12:52

Witam


Myślę że trzeba wprowadzić jakieś zmiany na forum. Sam po sobie widzę że nie chętnie wracam na nie.
Musimy wprowadzić jakieś ciekawe projekty które przyciągną i zainteresują naszych userów.

Może jakieś konkursy ?


Może macie jakieś ciekawe propozycje które warto było by wdrążyć ? :-)


- JereManU - 16-12-2008 14:13

Kiedyś wspominałeś o przejściu na IPB. :>

Może jakieś konkurs z okazji kończącego się roku - na najaktywniejszego usera, najbardziej pomocnego etc.

W końcu jakaś reklama z zebranych pieniędzy.
Dodatkowo możemy przecie wstawić jakieś reklamy na forum - zysku szłyby na nagrody w jakichś konkursach.

Btw. coś trzeba zrobić z stat24 - ostatnio wycwanili się i wstawiają popup'a... Można zmienić na inny system monitorowania statystyk.


- BizNET - 16-12-2008 16:26

Cytat:W końcu jakaś reklama z zebranych pieniędzy.

Niektórzy sponsorzy nie zgadzają się na taką opcję.

Cytat:Dodatkowo możemy przecie wstawić jakieś reklamy na forum - zysku szłyby na nagrody w jakichś konkursach.

Ok więc co byś proponował?


Cytat:Btw. coś trzeba zrobić z stat24 - ostatnio wycwanili się i wstawiają popup'a... Można zmienić na inny system monitorowania statystyk.

Jesteś pewien że reklamy są właśnie przez skrypt tych statystyk ?


Dzięki za udział w temacie :-)
Pozdrawiam


- makaj - 16-12-2008 16:32

Ja nie będę się produkować, bo czasem mam wrażenie, że piszę do samego siebie...


- BizNET - 16-12-2008 16:50

bo tak jest najłatwiej... :-|


- JereManU - 16-12-2008 17:57

Cytat:Niektórzy sponsorzy nie zgadzają się na taką opcję.

Przy zbiórce było pisane, że na reklamę, server i domenę. Ich problem. Poza tym ranga Sponsor była na 2 miesiące, więc większości trzeba ją zdjąć.
BizNET napisał(a):Ok więc co byś proponował?

Skoro AdSense się nie da, to może AdBid, jakiś PP typu mBank, Złote Myśli etc.

BizNET napisał(a):Jesteś pewien że reklamy są właśnie przez skrypt tych statystyk ?

Tak.

I te konkursy na koniec roku...


makaj, wypowiedz się. :> Ja zawsze słucham.


- BizNET - 19-12-2008 13:41

Co myślicie o takim podsumowaniu roku 2008 ?

Zrobilibyśmy konkurs najlepszych userów, najbardziej pomocnych itd.. Mogli byśmy też zrobić kategorię dla właścicieli polskich firm GPT i przyznać im jakieś skromne nagrody i wyróżnienia ;-)


Myślę że to było by ciekawe i takie może oderwanie od codziennej monotonni klikania przez userów. Co Wy na to?


Jeśli się zgadzacie może proponujcie jakieś kategorie itd...

A zwycięzców chyba typowalibyśmy drogą głosowania, i myślę by ankiety otworzyć np: 1 stycznia.



Proszę o komentarze i ewentualne podpowiedzi :-)


- JereManU - 19-12-2008 14:11

Jestem zdecydowanie na tak, sam proponowałem coś podobnego. Jednakże musimy to zrobić trochę inaczej aniżeli na szuwi.

Nagrody?


- BizNET - 19-12-2008 14:43

Cytat:Jednakże musimy to zrobić trochę inaczej aniżeli na szuwi.

Nie rozumiem...

Cytat:Nagrody?

Może jakieś dyplomy, nagrody pieniężne itd, reklama ?


- JereManU - 19-12-2008 15:14

BizNET napisał(a):Nie rozumiem...

Inne kategorie etc, ogólnie wszystko powinniśmy trochę unikalnie zrobić...

BizNET napisał(a):Może jakieś dyplomy, nagrody pieniężne itd, reklama ?

Hmm, moje propozycje:
dyplom (dobry pomysł ^), wykonany ładnie graficznie, ew. dodatkowo jakiś emblemat 1, 2, 3 msc cy coś podobnego
link w stopce na miesiąc/dwa/trzy
kolorowy nick ^^
ranga VIP
nagrody pieniężne (tylko skąd?...)

Coś jeszcze np?