Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto inwestować czas w tę firme? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy warto inwestować czas w tę firme? (/Temat-Czy-warto-inwestowac-czas-w-te-firme-25430)

Strony: 1 2


Czy warto inwestować czas w tę firme? - dawidp - 12-12-2008 17:53

Witam.

Chciałem się dowiedzieć czy warto inwestować swój czas, w tę firme?

http://www.awsurveys.com

Jeśli ktoś już ma tu konta to napiszcie czy wypłacają i czy można w miare dobrze zarobić.


dziękuję i pozdrawiam.


- JereManU - 12-12-2008 21:00

SCAM - nigdy nie płacił, nie płaci i nie będzie płacił.


- dawidp - 12-12-2008 22:19

Uuu.. dziękuję za info. Można temat zamknąć :-)


- mctechnic - 27-12-2008 22:00

Ja to zleciłem wypłatę czekam na razie dwa dni. Jak dostanę (lub nie) to napiszę.
dodano
Nie dostałem wypłaty


- mctechnic - 27-12-2008 22:00

Ja to zleciłem wypłatę czekam na razie dwa dni. Jak dostanę (lub nie) to napiszę.
dodano
Nie dostałem wypłaty


Inwestowanie - mks22 - 30-12-2008 23:25

Ja już inwestuję swój czas tylko w polskie firmy. Mam już dość kolejnych upadków i oszustw niby świetnych buxów.Jak już wydaje się, że bux jest dobry i będzie długo wypłacał to za jakiś czas już znika z barykady. Szkoda czasu na klikanie w buxach.Lepiej inwestować w polskie firmy.


- Cahais - 01-01-2009 14:25

to ile wyciągasz z polskich firm, inwestujesz glownie w buxy czy jak??


- Bloodme - 01-01-2009 14:50

Na PTP można ładnie wyciągnąć :-P


- mks22 - 01-01-2009 15:55

Cahais napisał(a):to ile wyciągasz z polskich firm, inwestujesz glownie w buxy czy jak??

Nie są to wielkie pieniądze, ale ale około 30 zł miesięcznie potrafię wyciągnąć. Nie klikam w żadnym polskim buxie tylko firmach mailingowych.


- Cahais - 01-01-2009 18:00

aha ok, nie są to cudowne pieniadze ale zawsze to cos, przynajmniej pewne Big Grin