Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabawne wypowiedzi użytkowników. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zabawne wypowiedzi użytkowników. (/Temat-Zabawne-wypowiedzi-uzytkownikow-25427)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- ReXXX - 05-01-2009 19:32

doiy napisał(a):Boro! napisał/a:
nie polecam tego buxa dosyć że trzeba kupić premium do wypłaty to jak już to zrobiłem zostałem zbanowany...

:mrgreen: :mrgreen: Boro! jesteś najlepszym inwestorem jakiego znam. :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :idea:


- Boro! - 05-01-2009 19:59

doiy napisał(a):Skoro wyklikałem reklamę i nie mam poleconego to jak najbardziej należy mi się rekordowy refback :mrgreen:

doiy, a ty jesteś najlepszym klikaczem w loaded bux :mrgreen: :mrgreen:

Aha i nie ładnie śmiać się ze starszych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- doiy - 05-01-2009 20:12

Boro! napisał(a):
doiy napisał(a):Skoro wyklikałem reklamę i nie mam poleconego to jak najbardziej należy mi się rekordowy refback :mrgreen:

doiy, a ty jesteś najlepszym klikaczem w loaded bux :mrgreen: :mrgreen:

A i owszem :->

Boro! napisał(a):Aha i nie ładnie śmiać się ze starszych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chciałbym być w Twoim wieku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Boro! - 05-01-2009 21:01

doiy, haha nigdy mnie nie dogonisz niby to tylko dwa dni ale jaka różnica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- ReXXX - 05-01-2009 21:30

Podpis sarna

Najlepszy bux---> http://bux.to/?r=sarna92

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Bloodme - 05-01-2009 21:45

ReXXX, ty spamerze, pewnie to Twój reflink! :-> Nawet możliwe, że wprowadzą instant dla premium, bo w bux3(klonie bux.to) już wprowadzili. :-P


- Cahais - 05-01-2009 21:45

to sarna jak w takich firmach bedzei czas poswiecal to zarobi spora kase

Bux.to sarna :mrgreen:


- ReXXX - 05-01-2009 21:47

Zobacz usera sarna i jej podpis :mrgreen:


- Kubabest - 05-01-2009 22:18

[quote:-|df9e9074e="Bloodme"] bux3(klonie bux.to) już wprowadzili. :-P[/quote:-|df9e9074e]
Haha wprowadzili instant i na tym sie narazie skonczylo.
On juz sie wyplat narobil w innym swojim buxie MAX-PTC instant owszem bylo , ale tylko dla premium (60$) i to z limitem 5$ na dwa dni , a standard np ja po zleceniu wyplaty ban :O


- Bloodme - 08-01-2009 15:57

Cytat:MÓJ REFBACK JEST PEWNY!
Nie znajdziesz w nim ukrytych informacji, jak np. "minimum do wypłaty to 4$"

Cytat z refback'u Sniecha, coś mi to przypomina :mrgreen: