Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Które Buxy płacą i w jakim czasie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Które Buxy płacą i w jakim czasie? (/Temat-Ktore-Buxy-placa-i-w-jakim-czasie-25417)



Które Buxy płacą i w jakim czasie? - Sniechu - 10-12-2008 20:12

Witam!

Pomyślałem sobie, że zrobię temat, dzięki któremu niektórzy początkujący "klikacze" będą się mogli dowiedzieć, które buxy aktualnie płacą. O Scamach nie będę wspominał, ponieważ istnieje o nich odrębny temat tutaj. Na razie założyłem temat w spamie, bo nie wiem, czy pomysł wypali. Piszcie swoje propozycje buxów, które mam dodawać do listy. Na razie dodam kilka od siebie.

[center]LISTA[/center]
    - Neobux.com - firma jest już dosyć długo na rynku, ale ma wypłaty instant i przez to żadnych opóźnień. Polecam! WYPŁATA: INSTANT
    - BuxOut.com - firma nieco młodsza niż Neobux, ale również ma wypłaty automatyczne. WYPŁATA: INSTANT
    - Roudycash.com - firma nie ma automatycznych wypłat, ale dostałem od niej wypłatę dosyć szybko, na razie płacą, polecam! WYPŁATA: Kilka dni roboczych
    - TakeTheGlobe.com - Firma słynąca z dużej liczby reklam, utrzymująca się już bardzo długo. Niestety czas oczekiwania na wypłatę jest dosyć długi. WYPŁATA: MAX 60 dni roboczych
    - Dingobux.com - Bux z automatycznymi wypłatami, w którym pojawia się dużo lotnych reklam. WYPŁATA: INSTANT
Jeśli macie jakieś swoje propozycje dotyczące tej listy, piszcie w tym temacie. Stwórzmy wspólnie listę płacących obecnie buxów.


Lista będzie aktualizowana, gdy któryś z ww. buxów przestanie płacić, lub zamknie stronę.


- doiy - 10-12-2008 20:20

Hmm, dobry pomysł :arrow:
Możesz dodać dingobux. Płaci.


- Boro! - 16-12-2008 08:34

można odjąć Buxout :-)


- Bloodme - 16-12-2008 14:50

Można dualbuxa dodać, makaj dostał wypłatę instant :-)