Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa ustawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nowa ustawa (/Temat-Nowa-ustawa-25416)

Strony: 1 2 3


- vere - 10-12-2008 18:54

Od dawna już jest tak, że jeżeli policja w jakiś sposób sprawdzi, że zasysasz z neta jakieś pliczki (mp3. filmy, gry, itd) to ma prawo wglądu na Twój komputer oraz może go zarekwirowac na czas nieokreślony :-P
Ale oczywiści potrzebne są jakieś poszlaki bo na pewno nie będą sprawdzac każdego po kolei :-)

Mojego kumpla ktoś ostatnio podsypał, że przegrywa filmy i stracił kompa z cała zawartoscią, nie ma możliwości jego odzyskania :lol:


- Bloodme - 10-12-2008 19:19

A po co im jego komp? Nie wystarczy twardziela zarekwirować? Czy biorą całego kompa jako "pokutę"? :-P

[ Dodano: 2008-12-10, 19:21 ]
vere, wiem, że mogą wbić jak mają poszlaki itp. ale o to chodzi z tą ustawą, że nie muszą mieć jakiś poszlak, wystarczy im podejrzenie i już sprawdzają.


- vere - 10-12-2008 19:30

Bloodme napisał(a):A po co im jego komp? Nie wystarczy twardziela zarekwirować? Czy biorą całego kompa jako "pokutę"? :-P
Zapewne nie chciało im się wyciągac twardziela :idea:
Od razu całego kompa zwijają jak coś :-P
A gdy masz jeszcze jakieś hallo to sprawa i grzywna do tego :->

Podejrzenie to nie to samo co poszlaka? :-)


- Bloodme - 10-12-2008 20:07

Cytat:Podejrzenie to nie to samo co poszlaka? :-)

Noo może. :-P Sam nie wiem co miałem na myśli. :->


- JereManU - 10-12-2008 22:00

Bloodme napisał(a):Ja się mocno obawiam tej ustawy - 90% moich gier to piraty. :->

To już Twój problem, oszukujesz i jeśli to wykryją możesz mieć tylko do siebie pretensje. Osobiście jestem jak najbardziej za tą ustawą, trzeba tępić wszelkich złodziei, tym bardziej
Bloodme napisał(a):w zwalczaniu pedofilii



- BizNET - 10-12-2008 23:46

Są różne wyjścia...

Jeśli zobaczycie na wiazdku policję to młoteczek w rączkę i kilka bęcków w dysk :idea:


- dzelagr - 11-12-2008 22:01

lepiej wyrzucić dysk za okno a później sobie po niego pójść ;p dlatego warto mieć dużo kwiatów w ogródku :idea:


- bboo1 - 11-12-2008 22:17

O ile mi wiadomo to ściąganie z neta plików nie jest nielegalne. Nielegalne jest ich udostępnianie, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie. A co do tej ustawy to wątpię że takie coś wejdzie :-)


- piechu - 12-12-2008 15:22

zaraz ktos do strasburga napisze i nie bedzie zadnej ustawy bo to jest chyba naruszanie prywatnosci ;p


- JereManU - 12-12-2008 15:35

bboo1, :mrgreen: ściąganie NIELEGALNYCH programów jest NIEDOZWOLONE. Kradniesz samochód i to nie jest przestępstwo? :idea: Trzeba myśleć.
Znam przypadki nawet ze swojego otoczenia, gdzie policja wbijała do domów. :idea: Oni ciągle monitorują sieć, choć słabo, to czasem kogoś znajdą.