Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa ustawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nowa ustawa (/Temat-Nowa-ustawa-25416)

Strony: 1 2 3


Nowa ustawa - Bloodme - 10-12-2008 13:59

Słyszałem, już nawet nie pamiętam gdzie, że ma wejść nowa ustawa od stycznia. Policja może wbić na dysk twardy bez pozwolenia i przewertować całego kompa(niby w zwalczaniu pedofilii)
Orientuję się ktoś czy to prawda, że bez nakazu mogą robić coś takiego?


- Sniechu - 10-12-2008 14:05

Bloodme, pewnie słyszałeś to w telewizji :-P

Też jestem ciekawy. Nie mogą przecież tak po prostu wbić komuś na dysk i przeglądać wszystko, nie?


- Bloodme - 10-12-2008 14:18

Ja się mocno obawiam tej ustawy - 90% moich gier to piraty. :->


- doiy - 10-12-2008 14:44

Wątpie, czy bez nakazu mogą. Jeżeli tak to każdy może się przebrać za policjanta i wejść komuś na kompa :-|


- Bloodme - 10-12-2008 14:55

Nie, oni nie wchodzą do chaty, tylko ze swojego kompa mają wbijać, jeśli o to Ci chodziło. :-P Ja się nie zdziwię jak serio wejdzie taka ustawa. ;-)


- doiy - 10-12-2008 14:58

Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jest naruszanie prywatności. :-|


- Sniechu - 10-12-2008 15:13

doiy, to jest naruszanie prywatności.
Bloodme,
Bloodme napisał(a):Policja może wbić na dysk twardy bez pozwolenia i przewertować całego kompa(niby w zwalczaniu pedofilii)
Myślę, że ta metoda będzie stosowana tylko i wyłącznie na komputerach ludzi podejrzanych o pedofilię. Na komputery zwykłych obywateli nie będą się włamywać (tak mi się wydaje).


- doiy - 10-12-2008 15:16

A poza tym, na każdym komputerze znajdzie się coś pirackiego.


- BizNET - 10-12-2008 16:09

Nie wbiją nikomu do domu bezpodstawnie. Muszą mieć poszlaki, dowody na nielegalne działanie itd.


Cytat:Mam 30 oryginalnych i 1, 2 piraty...


Cytat:Ja się mocno obawiam tej ustawy - 90% moich gier to piraty.


No Panowie :-> Na forum nie jesteście sami i właśnie to sami stwarzacie poszlaki ;-)


- Bloodme - 10-12-2008 18:33

Do stycznia mamy czas. :->