Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Mała zmiana wyglądu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Mała zmiana wyglądu (/Temat-Zamkniety-Mala-zmiana-wygladu-254)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Mała zmiana wyglądu - Marello - 06-12-2009 15:31

Ponieważ nadchodzą święta dziś jest Mikołaj proponuje wprowadzić jakiś element który wprowadził by nas w świąteczny nastrój Big Grin Może trochę inne kolory, logo podrasowane świątecznie Big Grin Coś w tym stylu Tongue Co o tym sądzicie Smile


RE: Mała zmiana wyglądu - Alcor - 06-12-2009 15:46

Bardzo dobry pomysł, drobne zmiany świąteczne nie zaszkodzą. Big Grin


RE: Mała zmiana wyglądu - Enemy - 06-12-2009 16:22

proponuje skrypt z padającym sniegiem Smile

oto on:

<ukryty>


RE: Mała zmiana wyglądu - Verudi - 06-12-2009 16:36

Świetny pomysł Smile A co do śniegu jestem za Smile Jak nie ma za oknami to chociaż na forum niech będzie Smile


RE: Mała zmiana wyglądu - Enemy - 06-12-2009 16:40

Też tak pomyslałem odrazu milej sie zrobi jak sie popatrzy na snieeg Smile


RE: Mała zmiana wyglądu - Kilol - 06-12-2009 16:40

Można też wstawić takiego gifa gdzieś na główną. Na przykład coś w tym stylu - [Obrazek: mikolaj.gif]
Big Grin


RE: Mała zmiana wyglądu - Enemy - 06-12-2009 16:43

no tez mozna


RE: Mała zmiana wyglądu - Kilol - 06-12-2009 16:46

Można też śnieżek z tym o to Św.Mikołajem. Zrobimy Mix.Big Grin


RE: Mała zmiana wyglądu - Razer - 06-12-2009 17:03

Troszkę siedzę w graficzce 2D, wymyślcie więc coś fajnego, a ja postaram się to zrobić Tongue


RE: Mała zmiana wyglądu - Kilol - 06-12-2009 17:07

Razer - No to może przy logu forum przykleić ozdobioną choinkę z prezentami itp., Św.Mikołaja, padający śnieg i oczywiście śnieg leżący na ziemi.
Wydaje się ciekawie moim zdaniem. Co na to Admin ?