Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]90% Refbacku. Ciekawe Firmy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]90% Refbacku. Ciekawe Firmy. (/Temat-Nieaktualne-90-Refbacku-Ciekawe-Firmy-25345)



- Bloodme - 13-12-2008 13:17

Cytat:Bloodme, normalnie przez register :-)

A to ci niespodzianka :->

A, tak serio to jak? Normalnie raczej nie, bo na końcu rejestracji jest komunikat, że to samo IP. :-)


- Boro! - 13-12-2008 20:31

A zapomniałem dodać że trzeba mieć zmienne IP :-P :-P


Edit: dodałem nową firmę refbux.net zapraszam do zapisów!


- JereManU - 13-12-2008 21:48

Boro!, następne namawianie do oszustwa - warn.


- Boro! - 15-12-2008 15:36

JereManU, ok

Mam dobre i złe wieści.

Zacznę od tych złych żeby dobre zostały na koniec.

1. Bux instantrustbux.com jest najprawdopodobniej SCAM'em admin nie pojawia się na forum i od 6 dni nie ma dowodów wypłat na forum. Dlatego póki co zawieszam bux'a.
Wypłata jest zlecona jeśli ją dostane dowiecie się o tym pierwsi.

Dobrą wiadomością jest to że dziś od dziś refback w wybranych firmach będzie "instant".
Oznaczało to będzie iż od razu po wyklinaniu minimum dostajecie wypłatę nie zależnie od tego czy ja ją dostanę. Jest to ryzykowne zagranie z mojej strony ale myśle że mi się uda sprostać temu wyzwaniu szczegóły na pierwszej strony oraz lista firm dla których taki refback miał by obowiązywać ( informacje pojawią się tam max po 5minutch)


- Gravi - 15-12-2008 22:58

Zapisana do groupptc oraz refbux jako Gravi


- Boro! - 17-12-2008 20:06

Gravi, potwierdzam.

W groupPTC narazie mozna nie klikać bo pre launch jest bux na dniach powinien ruszyś.
A minimum do Gold uzbierane :-) W refbux oczywiście klikamy :-)



Uwaga!


Do ludzi zapisanych w GroupPTC od 20 grudnia bux oficjalnie rusza więc proszę zacząć aktywnie klikać :-)
W serwisie będzie premium więc jeśli ilośc linków utrzyma się na tym poziomie na jakim jest minimum osiągniemy bardzo szybko więc są duże szanse na wypłaty :-)

20 grudnia prawdopodobnie ruszy również Adcash więc będzie się wreszcie coś dziąło :-P :-P


- poil137 - 17-12-2008 20:24

Zapisany w WinBux i AdCash.lv ale nie mogę się tam zalogować bo pisze że na innym komputerze jestem zalogowany :/


- Boro! - 17-12-2008 22:14

poil137, w adcash ???
Hmm ten problem miała mala1969 ale po pewnym czasie problem ustał spróbuj się zalogować później

A co do zapisów oczywiście potwierdzam :-)


- mala1969 - 18-12-2008 16:25

Zapisana w refbux i w winkbux :idea:


- Boro! - 18-12-2008 16:47

[b:-|965d2e94c]mala1969[/b:-|965d2e94c], potwierdzam i dopisuje do listy :-)

No to teraz będzie już musiał statystyki dokładne wrzucać :-P :-P