Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] Centbux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] Centbux.com (/Temat-NOWY-Centbux-com-25334)

Strony: 1 2 3


[NOWY] Centbux.com - Pawel__16 - 30-11-2008 09:12

Witam

Bux ten powstał 29 listopada. Aktualnie jest w fazie PRE LAUNCH.

A oto szczegóły:
Twój klik: 0.01$
Polecony: 0.005$
Ilość linków dziennie: 10+
Wypłaty: Instant na Alertpay
Próg wyplaty: 5$

W fazie Pre-launch można wykupić konto Premium za 40$
Jeżeli twój polecony wykupi Premium dostaniesz od tego 10%, czyli aż 4$. Fajny pomysł! :-)
Aktualnie nie będą wypłacać wszystkim. Wypłacać będą tylko 3 najlepszych klikaczy
.

Myślę, że firma dobrze się zapowiada ;-)
Także zapraszam do rejestracji:

http://www.centbux.com/register.php/Pawel__16.html


- Sniechu - 30-11-2008 10:45

Firma się dobrze prezentuje, ma wypłaty instant, forum. Tylko ciekawe kiedy będzie koniec fazy pre-launch i będzie można zacząć naprawdę zarabiać. Na forum ktoś się już pytał admina, kiedy start, ale na razie bez odpowiedzi. Dodałem tą firmę do refbacku, bo myślę, że po starcie będzie naprawdę ciekawa.


- Terher - 30-11-2008 11:29

Zapisałem się w tej firmie w refbacku Sniechu, oby ta firma po starcie wypłacała. Strona bardzo dobrze się prezentuje.


- Sniechu - 30-11-2008 19:38

Jest pewien problem, ponieważ Terher rzeczywiście zapisał się pode mną, ale nagle zniknął. Patrzyłem na ich forum i jest już taki temat: http://www.centbux.com/forum/index.php?topic=15.0

Postanowiłem, że napiszę tam, że też straciłem poleconego, może admin to naprawi.

[ Dodano: 2008-11-30, 19:44 ]
Admin naprawdę się stara. Po napisaniu w tym temacie, że ceny poleconych są za duże, admin zmienił ceny i teraz wypożyczenie jednego poleconego na miesiąc kosztuje tylko 0.30$ (wcześniej było 1$).


- JereManU - 01-12-2008 14:59

Cytat:Admin naprawdę się stara.

... stworzyć pozory. :->


- oscypek193 - 01-12-2008 17:05

Hmm, nie mogę się zalogować na moje konto, a przypomnienie hasła nie działa :roll:


- Pawel__16 - 01-12-2008 17:59

jak narazie ten bux ma duzo błedów. Admin co chwilę coś zmienia, np. zmienił z 0,3$ na 0.5$ koszt 1 poleconego. No i nie dodawanie poleconych. Cos ten bux mało profesjonalny..


- Sniechu - 01-12-2008 18:04

Pawel__16, od tego właśnie jest faza pre-launchu, żeby admin mógł ponaprawiać wszystkie błędy i wystartować już jako prawie bezbłędny bux.


- Pawel__16 - 01-12-2008 18:16

no tak, ale straciłem kilku poleconych. I tu problem, bo nie wiem jakie mieli nazwy :evil2:
No i stracę...


- Sniechu - 01-12-2008 18:18

Pawel__16, ja straciłem jednego, tego, który się zapisał pode mną jako pierwszy. Pisałem już do admina, może mi go przywróci. Dwóch pozostałych mam w poleconych. Bux jest jeszcze nie dopracowany, ale jeszcze trochę czasu zostało adminowi, żeby go dopracować :-P