Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Liga Typerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Liga Typerów (/Temat-Nieaktualne-Liga-Typerow-25331)



[Nieaktualne]Liga Typerów - moody - 29-11-2008 23:31

Celowo zakładam temat dzisiaj, żeby był tydzień na ewentualne zmiany lub tez całkowite wycofanie "projektu". Kiedyś było coś takiego jak konkursy forumowe, w których można było zarobić. ja proponuje to samo dla wszystkich znawców piłki nożnej. Zasady:

- Każda edycja Ligi Typerów trwa miesiąc, składa się z 4 lub 5 kolejek ( w zależności od miesiąca)
- Zabawa polega na wytypowaniu dokładnych wyników lub rezultatów spotkań piłkarskich
- Typowanie odbywa się co weekend (piątek, sobota, niedziela)
- Na każdy weekend będę wybierał do typowania 7 spotkań piłkarskich (po jednym z lig: polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej, holenderskiej, francuskiej)
- Jeżeli liga nie gra w dany weekend biorę mecz z innej ligi lub eliminacji MŚ
- Gracze typują dokładny wynik każdego spotkania, mogą także wstrzymać się od typowania
- Za typowanie uczestnicy otrzymują punkty: 3pkt - za przewidzenie dokładnego wyniku spotkania, 2pkt - za przewidzenie rezultatu spotkania (1,X,2), 1pkt - za wstrzymanie się od typowania (brak typu), 0pkt - za błędnie wytypowany rezultat
- W jednej kolejce trzeba wytypować minimum 5 spotkań (można się wstrzymać od typowania maksymalnie 2 spotkań)
- Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest wpłacenie wpisowego wynoszącego 2zł za każdy miesiąc rozgrywki, które przechodzi do puli konkursu
- Na koniec miesiąca najlepsi typerzy otrzymają nagrody: 1 miejsce - 50% puli, 2 miejsce - 30% puli, 3 miejsce - 15% puli (pozostałe 5% zostaje dla mnie za trudy prowadzenia konkursu :-| )

Tak to sobie wymyśliłem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje/sugestie. Proszę pisać co o tym sądzicie oraz [u:-|ef95f396c] czy weźmiecie udział w zabawie [/u:-|ef95f396c].


- Boro! - 30-11-2008 12:42

Znawcą piłki to ja nie jestem ale proponował bym zmienić system punktacji :-)
Za wstrzymani się od typu nie powinno być żadnych pkt. :-)
Jeśli nie obstawisz to tak jak byś przegrał.


- makaj - 30-11-2008 12:49

To jaki byłby wtedy sens wstrzymywania się?


- Boro! - 30-11-2008 12:56

To lepiej się wstrzymywać od głosów cały czas i zdobyć pewny 1 pkt niż obstawić i przegrać..
To jest dopiero bezsens..


- makaj - 30-11-2008 12:58

Jest napisane, że można tylko 2 razy się wstrzymać, więc jest ok :-|


- Boro! - 30-11-2008 13:02

Ups..
No jeśli tak to nic bym nie zmieniał :-)
Mój błąd :oops:


- moody - 30-11-2008 13:59

Nie ma to wielkiego znaczenie, bo widzę, że chętnych brak.
Kolejny mój pomysł nie wejdzie w życie, trudno.


- makaj - 30-11-2008 14:05

Jak przed mistrzostwami zrobiłem typera, to nawet za darmo nikt nie typował :-P


[Nieaktualne]Liga Typerów - Killer - 29-07-2012 08:49

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.